تجهیزات کابینت

تجهیزات کابینت

انتخاب تجهیزات کابینت مناسب به اندازه طرح و جنس کابینت مهم است و بسیار اهمیت دارد که از چه نوع و چه برندی خریداری شود، همچنین استفاده از تجهیزات مناسب می تواند گذشته از افزایش عمر و کارکرد کابینت به زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما بی افزاید.

اگر در فکر سفارش کابینت برای آشپزخانه خود هستید بلافاصله پس از انتخاب طرح و جنس باید به فکر انتخاب تجهیزات کابینت مثل هود، گاز و اکسسوری باشید. اما خیلی زود متوجه خواهید شد که تنوع برند و جنس در این تجهیزات به شدت زیاد و گیج کننده است. نگران نباشید ما کار را برای شما آسان کرده ایم.

ما مجموعه کاملی از تجهیزات کابینت داخلی و خارجی را جمع آوری کرده ایم تا شما بتوانید آنها را بررسی و مقایسه کنید. همچنین مشاوران نوین کابین به صورت رایگان در کنار شما هستند تا با توجه به شرایط بازار و بودجه شما بهترین انتخاب را داشته باشید.

هود

هود

مشخصات و عکس انواع هود آشپزخانه سقفی، دودکشی، بدون دودکش، مورب، توکار، زیر کابینتی و دیواری از برندهای مطرح تولید کننده مثل: کن، بیمکث، اخوان، استیل البرز را برای شما جمع آوری کرده ایم تا به راحتی بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین مدل را بر اساس نوع گاز، فضای موجود و دکوراسیون آشپزخانه خود سفارش دهید.

هود یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه به شمار می رود و وظیفه تهویه هوا، جمع آوری بخار، بو و ذرات روغن حاصل از آشپزی را بر عهده دارد. با انتخاب مدلهای جدید هود می توان به زیبایی آشپزخانه افزود و دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه را شکیل تر کرد.

گاز

مشخصات و عکس انواع اجاق گاز آشپزخانه روکار، توکار، اجاق گاز فردار، کمدی و… گاز سوز و برقی از برندهای مطرح تولید کننده مثل: کن، بیمکث، اخوان، استیل البرز را برای شما جمع آوری کرده ایم تا به راحتی بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین مدل را بر اساس نوع انرژی مصرفی، فضای موجود و دکوراسیون آشپزخانه خود سفارش دهید.

اجاق گاز یکی از اصلی ترین تجهیزات آشپزخانه به شمار می رود و آشپزخانه با اجاق گاز معنی پیدا می کند. اما این وسیله فقط برای پخت و پز نیست و با انتخاب مدلهای جدید گاز می توان به زیبایی آشپزخانه افزود و دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه را شکیل تر کرد.

اجاق گاز
اکسسوری

اکسسوری

مشخصات و عکس انواع اکسسوری کابینت آشپزخانه از جمله کورنر، انواع سبد نگهدارنده، سوپر مارکت، تخته تاشو، اکسسوری های ریلی و تاشو و … برندهای مطرح تولید کننده را برای شما جمع آوری کرده ایم تا به راحتی بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و بهترین مدل را بر اساس سلیقه، نوع مصرف، فضای موجود و دکوراسیون آشپزخانه خود سفارش دهید.

اکسسوری ها که از تجهیزات کابینت هستند این امکان را فراهم می کنند تا از تمام فضای موجود داخلی کابینت بهترین استفاده را بکنید و نظم و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می دهند. برای مثال شما می توانید با خرید و نصب یک اکسسوری سوپر مارکت تمامی ادویه جات و ظروف خود را بدون از دست دادن فضا داخل کابینت قرار دهید.

فهرست