نمونه کار کابینت فوق برجسته (کابینت فرامید)

نمونه کار کابینت فوق برجسته فرامید موضوع اصلی این مطلب است. که تمامی عکس های پروژه و واحدهای اجرا شده فرامید توسط نوین کابین را در این صفحه گرد هم آورده ایم. یکی از ضخیم ترین و در عین حال زیباترین روکش های ورق MDF، روکش فوق برجسته می باشد. این روکش به دلیل برجستگی زیبا و طبیعی خود جزو پرفروشترین ام دی اف (MDF) های ساده که برگرفته از ورق های اروپایی است در کابینت مدرن استفاده می شود.

زیباترین کابینتهای فوق برجسته روکشهایی با طرح های چوب با گره ها و چشمه های شبیه به جنس چوب در رنگها و طرح های مختلف می باشد. این دسته از MDF های فوق برجسته در طراحی کابینت های مدرن بر خلاف روکش های گلاس به جان دادن به کابینت ساخته شده کمک شایانی می کند.

لیست قیمت کابینت فوق برجسته

طرح های نمونه کار کابینت فوق برجسته

اصولا از ورقهای فوق برجسته در کنار ورق تک رنگ ساده (غالبا سفید) به صورت تلفیقی استفاده می شود و این ترکیب جلوه بی نظیری به رخ کار میدهد که می تواند هر بیننده ای را جذب زیبایی خود نماید.

بافت روی این نوع ام دی اف گزشته از زیبایی، حس استحکام و طبیعی بودن را القا می کند و به همین دلیل از آن در تولید و ساخت کابینت فوق برجسته، دکوراسیون داخلی و کمد دیواری استفاده می شود و طرفداران زیادی دارد.

طراحان نوین کابین با تکیه بر تجربه چندین و چند ساله خود می توانند بهترین ترکیب رنگ و طرح را برای کابینت فوق برجسته آشپزخانه به شما ارائه دهند و در خصوص استفاده بهینه از فضا به شما مشاوره رایگان ارائه نمایند.

نمونه کار کابینت فوق برجسته فرامید

در زیر تصاویر نمونه کار های کابینت فرامید فوق برجسته با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گذاشته شده است .

نمونه کارهای کابینت فوق برجسته

نمونه کار کابینت فوق برجسته فرامید که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

کابینت ام دی اف طرح چوب برجسته

کابینت ام دی اف طرح چوب برجسته

کابینت هایگلاس نوک مدادی

کابینت های گلاس نوک مدادی مات

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت آشپزخانه مطبخ دار

کابینت آشپزخانه مطبخ دار

کابینت ام دی اف برجسته

کابینت رنگ روشن ام دی اف

کابینت فرامید های گلاس

کابینت فرامید های گلاس

کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ آشپزخانه

کابینت ام دی اف فوق برجسته

کابینت ام دی اف فوق برجسته

کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ شیک

کابینت آشپزخانه سفید شکلاتی

کابینت سفید شکلاتی

ترکیب دو رنگ های گلاس و فرامید

ترکیب دورنگ های گلاس و فرامید

سوالات متداول کابینت فوق برجسته

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های فرامید روکش فوق برجسته به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید. همچنین برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر کابینت فوق برجسته فرامید میتونین به تنها پیج رسمی اینستاگرام نوین کابین سر بزنید.