جدید ترین نوع کابینت ممبران

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. جدید ترین نوع کابینت ممبران

جدید ترین نوع کابینت ممبران

جدید ترین نوع کابینت ممبران
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف سفید بدنه
 • جنس دربها : ممبران سفید
 • جنس صفحه روی جزیره : کورین

توضیحات : جدید ترین نوع کابینت ممبران را مشاهده می‌نمایید که از جزیره، دکوری‌های شیک،‌ کاورهود، کاورفر و ماکروفر، کاور یخچال تشکیل‌شده‌است.
جزیره طراحی‌شده در این دکور شامل کمد و کشوهای جادار می‌باشد که جلوه بی‌نظیری به آشپزخانه داده است.

از جمله مشخصات بارز کابینت ممبران می توان به درب های حکاکی شده آن‌ها اشاره کرد. این حکاکی ها توسط دستگاه سی ان سی و داخل کارخانه نوین کابین انجام شده است.

مزایا و معایب کابینت ممبران که از بارزترین مزایای آن. ۱.قیمت فوق العاده ارزان آن. ۲.شبیه بودن آن به کابینت تمام چوب. ۳.تنوع رنگ و طرح کابینت ممبران.
و بارزترین معایب آن : ۱.تغییر رنگ دادن روکش PVC آن در مقابل نور.
۲. از دست دادن چسبندگی که بین ام دی اف و PVC استفاده می شود.
۳. مقاومت پایین روکش در برابر اجسام نوک تیز. اشاره کرد.
و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره می توانید به این مقاله مراجعه بفرمایید.

جدید ترین نوع کابینت ممبران در کنار (کابینت چوب و کابینت روکش چوب) دسته بندی کابینت های کلاسیک را تشکیل می دهند. در واقع کابینت های ممبران تفاوت‌های بسیاری با هم خانواده‌های خود در سبک کلاسیک دارد. و دراصل روند تولید کاملا متفاوتی دارند. کابینت‌های ممبران دارای مغز ام دی اف هستند. در مرحله اول به وسیله دستگاه سی‌ان‌سی حکاکی می شوند. و روی درب‌ها نقوش زیبا و کلاسیک ایجاد می شود. در مرحله بعدی روکش ممبران توسط دستگاه پرس وکیوم روی درب‌های سایز و حکاکی شده پرس می شود.

این کابینت ها شامل تاج و زیر چراغ و پاخور هستند. که در کنار ستون‌های نقش برجسته از جنس رزین و چوب. زیبایی دو چندانی به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشند. کابینت ممبران از نظر تنوع رنگ و محصول بسیار متنوع و گسترده است. و این امکان را دارند تا هر خانم سخت پسندی را شیفته خود کنند.

سایر نمونه کارهای ممبران

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

 • سلام، مهمان
  فهرست