نمایشگاه دائمی کابینت و دکوراسیون آشپزخانه

نوین کابین به جهت رفاه حال مشتریان خود اقدام به برپایی نمایشگاه دائمی کابینت آشپزخانه در محل کارخانه نموده تا بازدید کنندگان از نزدیک انواع کابینت از نظر متریال و سبک را مشاهده و لمس کنند، بازدید از این نمایشگاه رایگان و برای عموم آزاد است و تنها کافیست قبل از حضور با شماره تلفنهای نوین کابین تماس برقرار کرده و زمان بازدید را مشخص نمایید.

نمایشگاه کابینت آشپزخانه

در این نمایشگاه نمونه هایی از جدیدترین طراحی کابینت های کلاسیک (چوب، روکش چوب، ممبران) و مدرن (های گلاس، ملامینه، های گلاس فرامید) و همچنین هود، سینک و گاز مناسب هر سبک به نمایش گذاشته شده و کارشناسان نوین کابین در هنگام بازدید شما را با تفاوتها و مزایای استفاده از هر کدام از این متریال ها آشنا می کنند. همچنین با سبک های طراحی کابینت آشپزخانه آشنا می شوید و می توانید بهترین تصمیم گیری را در انتخاب دکوراسیون مناسب آشپزخانه خود داشته باشید.

نمایشگاه دائمی کابینت و دکوراسیون اشپزخانه نوین کابین

محل دائمی نمایشگاه واقع در کارخانه نوین کابین به نشانی تهران، خیابان اتحاد، خیابان نشوه، خیابان ششم غربی، پلاک ۳۰ می باشد.

فرم درخواست بازدید از نمایشگاه

جهت دریافت مشاوره رایگان و تعیین زمان بازدید از نمایشگاه می توانید با شماره های ۷۷۰۰۵۴۶۷ و ۷۷۰۰۵۴۸۱ تماس برقرار کنید و یا از طریق فرم زیر اقدام نمایید

سفارش
تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

فهرست