کابینت چوبی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کار کابینت چوبی

کابینت آشپزخانه چوبی را می توان کلاسیک ترین، قدیمی ترین و در عین حال محبوب ترین کابینت موجود در دنیا نامید. این نوع دکور به دلیل دوام بسیار طولانی و رنگ بندی های زیبا و گرم خود همچون نگینی در آشپزخانه می درخشد. با توجه به فناوری های موجود و متداول در صنعت کابینت سازی و رنگ به راحتی می توان کابینت تمام چوب را مثل روز اول تعمیر و بازسازی کرد و نگران موجود نبودن متریال یا طرح آن نبود.

در سالهای گذشته معمولا به علت گران بودن متریال چوب استقبال چندانی از آن در صنعت ساخت کابینت آشپزخانه نمی شد. ولی امروزه با پیشرفت همزمان علم و صنعت و با ورود ماشین آلات مدرن ساخت کابینت و دکوراسیون قیمت این نوع کابینت کاهش یافته و همانند سالهای دور این دکور به چرخه تولید و ساخت برگشته و تعداد زیادی به دنبال سفارش کابینت تمام چوب هستند.

نمونه کار کابینت تمام چوب

طرح های شیک و زیبای کابینت چوبی

از دیگر مشخصات بارز این نوع کابینت کلاسیک استفاده نامحدود و متنوع رنگ در نماها و درب های چوبی می باشد که با وجود ستون ها، سرستون ها، گلها و ابزارهای به کار رفته جلوه ای بی نظیر و چشم نواز به دکوراسیون منزل می بخشد. از چوب های متداول و مرسوم در این نوع کابینت می توان به انواع راش ها، ملچ، بلوط، چوب روس و سایر چوبها اشاره کرد.
لازم به ذکر است که همچنان این طرح و متریال به علت لوکس بودن جزو پر هزینه ترین نوع کابینت محسوب می شود که شاید امکان اجرای آن برای همه اقشار امکان پذیر نباشد. در نوین کابین تمامی قسمتهای کابینت چوبی از نقش ها و ستونها گرفته تا طرح های روی درب توسط ماشین آلات و استادکاران ساخته می شود و این مهم از قیمت تمام شده این نوع کار کاسته و قیمت را برای مصرف کننده کاهش می دهد.

در زیر تصاویر نمونه کارهای کابینت آشپزخانه چوبی با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گذاشته شده است .

نمونه کار کابینت چوبی

نمونه کارهای کابینت تمام چوب که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی راش

کابینت چوبی راش

کابینت چوبی بلوط

کابینت چوبی بلوط

کابینت تمام چوب گیلاس

کابینت چوب گیلاس

کابینت تمام چوب قهوه ای

کابینت تمام چوب قهوه ای

کابینت تمام چوب

نمونه کار کابینت چوبی

کابینت چوبی

نمونه کار کابینت آشپزخانه چوبی

کابینت چوب گردویی

کابینت چوب گردویی

کابینت چوبی

کابینت چوب بلوط

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های طراحی کلاسیک به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.

فهرست