نمونه کار کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک در واقع قدیمی ترین و زیباترین نوع طراحی است که امروزه طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و در اصل به کابینتی گفته می شود که در طراحی آن از حکاکی، طرح و متریال هایی استفاده شده که یاد آور سبکهای قدیمی و کلاسیک چوب می باشد و حس نوستالژی به بیننده القاء می کند. نمونه کار کابینت کلاسیک از نظر متریال به سه دسته تقسیم می شود:

  1. نمونه کار کابینت چوبی
  2. نمونه کار کابینت روکش چوب
  3. نمونه کار کابینت ممبران

هر یک از این سه مدل دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد و زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می دهد. اما از نظر استحکام و طرح و رنگ با هم متفاوت هستند. محبوب ترین نوع دکور آشپزخانه کابینت چوبی است که می تواند هر فرد را با هر صلیغه ای شیفته خود کند و همواره توانسته با دوام فوق العاده خود رضایت خانمهای خانه دار را جلب نماید.

کابینت کلاسیک چیست؟

کلاسیک در واقع واژه مقابل مدرن است و در دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه با اینکه از نظر متریال شباهتهایی وجود دارد، اما تفاوتهای بنیادین بین این دو سبک طراحی کاملا مشهود است. آثار کلاسیک در دکوراسیون داخلی خانه و آشپزخانه تداعی کننده احساسات نوستالژیک و آرامش بخش برای ماست و به صورت ناخودآگاه خیلی از ما ترغیب میشیم تا از آثار کلاسیک در کابینت آشپزخانه و دکور منزل و محل کارمان استفاده کنیم و از حس نوستالژیک که این نوع طراحی برای ما تداعی می کند لذت ببریم.
در کابینت آشپزخانه کلاسیک معمولا از طراحی ساده استفاده نمی شود و پاخورها و تاجهای پرنقش و یا درب های دارای معرق و منبت و درب هایی که سطح بالشی شکل و منحنی دارن از مشخصه های کابینت کلاسیک به شمار می روند.

طرح های شیک و زیبای کابینت کلاسیک

کابینت های کلاسیک به گونه ای طراحی می شوند که از فضای آشپزخانه بهترین استفاده صورت گیرد، از این روی این نوع دکور برای آشپزخانه های کوچک و بزرگ و با هر ابعادی پیشنهاد می شود و دست طراح برای خلق یک اثر هنری بسیار باز است. از ویژگی های کابینت های کلاسیک می توان به سرستون ها و تاج های منبت کاری شده و ابزار خورده اشاره کرد، همچنین رنگ بندی متنوع از سفید تا قهوه ای سوخته در این نوع طراحی به شدت چشم را نوازش می دهد.

در زیر تصاویر نمونه کارهای کابینت کلاسیک با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گزاشته شده است .

نمونه کار کابینت کلاسیک

از دیگر ویژگی های شاخص نمونه کار کابینت کلاسیک اینه که اجزا به صورت قرینه هستند. کلاً طراحی این کابینت ها براساس قرینگی صورت میگیره و ما کمتر میتونیم جاهایی رو پیدا کنیم که قرینه نباشند. کابینت های کلاسیک عموماً از جنس چوب یا ممبران ساخته می شوند یا به نوعی دارای طرح چوب هستند. کابینت کلاسیک سفید، کرم، مرواریدی، قهوه ای، گردویی، خاکستری و به طور کلی رنگ های سنگین در کابینت های کلاسیک جدید پرکاربرده و معمولاً رنگ هایی مانند قرمز، زرد، نارنجی و این دسته از رنگ ها کمتر به کار میروند.

نمونه کار کابینت کلاسیک

نمونه کارهای کابینت کلاسیک که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

کابینت کلاسیک خارجی
کابینت کلاسیک خارجی
کابینت کلاسیک ساده
کابینت کلاسیک ساده
کابینت طرح چوب تیره
کابینت طرح چوب تیره
کابینت ممبران طوسی سفید
کابینت ممبران طوسی سفید
کابینت ممبران رنگ نسکافه ای
کابینت ممبران رنگ نسکافه ای
کابینت کرم صدفی
کابینت ممبران کرم صدفی
کابینت چوب مدرن شیک
کابینت چوبی مدرن و شیک
کابینت روکش چوب بلوط
کابینت با روکش چوب بلوط
کابینت روکش چوب آشپزخانه کوچک
کابینت ام دی اف برای آشپزخانه کوچک
کابینت ام دی اف سفید طلایی - طرح چوب کلاسیک
کابینت ام دی اف سفید طلایی – طرح چوب کلاسیک
کابینت ام دی اف نباتی
کابینت ام دی اف نباتی
کابینت کلاسیک دو رنگ
کابینت کلاسیک دو رنگ

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های طراحی کلاسیک به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.

فهرست