گالری تصاویر اکسسوری کابینت آشپزخانه

به صفحه گالری تصاویر اکسسوری کابینت آشپزخانه خوش آمدید!در اصل اکسسوری ها هستند که یک کابینت معمولی را تبدیل به یک اثر خارق‌العاده می‌کنند در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده‌ایم.

اکسسوری کابینت آشپزخانه امکاناتی است که این روزها بسیار زیاد مورد استقبال قرار گرفته. همانطور که می‌دانید کابینت آشپزخانه از جمله مهم ترین قسمت آشپزخانه برای نگهداری ظرف و ظروف و مواد غذایی خشک است.

و هم در دکور کابینت آشپزخانه کلاسیک و هم در دکور کابینت مدرن قابلیت استفاده دارد. و می‌توان به راحتی کاربردی ترین محصول را برای دکوراسیون منزل خود به ارمغان آورید.

اگر کابینت فضای کافی برای نگهداری وسایل نداشته باشد، بهم ریختگی و آشفتگی در فضای آشپزخانه ایجاد می‌شود. بنابراین کابینت ها باید امکاناتی جهت استفاده بهینه از فضا را داشته باشند تا هم نظم و ترتیب در آشپزخانه ایجاد کنند و هم فضای آن را زیباتر نشان دهند.

امروزه طراحان و معماران با طرح های نوین خود، گام موثری در زیباسازی محیط آشپزخانه برداشته‌اند. اکسسوری از جمله طرح هاییست که به منظور ایجاد فضای بیشتر در کابینت اجرا می‌شود. و علاوه بر زیبایی، بهینه سازی در فضای آشپزخانه را به ارمغان می آورد.

جنس اکسسوری ها کف مفتولی و کف چوبی است که در کابینت آشپزخانه تعبیه می‌شوند و برای نگهداری وسایل و دسترسی آسان به فضای کابینت استفاده می‌شوند.

قبل از توضیح انواع اکسسوری بهتر است بدانیم که چگونه باید سایز و نوع اکسسوری مورد نیازمان را انتخاب کنیم. اکسسوری ها با توجه به سایز یونیت کابینت انتخاب می‌شوند.

فاصله پشت تا پشت هر واحد کابینت را یک یونیت می‌گویند. جهت استفاده‌ی کاربردی و برقراری نظم در فضای داخلی آشپزخانه متخصصان نصب سبد سوپرمارکت کابینت را پیشنهاد می‌کنند.

تنوع موجود در مدل و سایز انواع سبد سوپرمارکت امکان قرار دادن آنها داخل کابینت هایی با ابعاد متفاوت را فراهم می‌سازند. مدلهای مختلف این مجموعه‌ی بزرگ بر اساس مکان قرار گیری ریل ها شامل سبدهای سوپر وسط، سوپر پهلو، سوپر یخچالی، سوپر ریل کف و سبد کنج می‌شوند.

ابعاد این اکسسوری پرکاربرد به صورتی است که تقریبا برای هر طول و عرض کابینت می‌توان سبد مناسب را پیدا کرد. همچنین فضاهای پرت و با دسترسی دشوار مانند کنج آشپزخانه نیز با خرید سوپر ریلی به مکانی قابل استفاده تبدیل خواهد شد.

تولید کنندگان نام آشنای ایرانی مانند نوین کابین انواع سبد سوپر مارکت کابینت را به بازار عرضه می کنند.

گالری تصاویر اکسسوری کابینت آشپزخانه و نمونه کارهای اجرا شده در این زمینه را در پایین همین متن مشاهده فرمایید.

اکسسوری قابلمه

اکسسوری قابلمه

اکسسوری قاشق

اکسسوری قاشق چنگال

ایده سطل زباله

اکسسوری سطل زباله

اکسسوری مواد شوینده

سبد مواد شوینده

اکسسوری سبد سیب زمینی

اکسسوری سوپر ادویه و سیب زمینی

سبد سوپر مارکت بلند ریلی

اکسسوری سوپرمارکت

اکسسوری کرنر

اکسسوری کرنر

فهرست