گالری تصاویر دکوراسیون اداری و تجاری

به صفحه گالری تصاویر دکوراسیون اداری و تجاری خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

طراحی دکوراسیون اداری و تجاری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد. زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق با سلیقه افراد ساکن در آن باشد.

اما محیط های اداری باید به گونه‌ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه‌ای ارتباط برقرار کند و جذاب و دلنشین باشد. چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط می‌تواند در جذب اعتماد مشتری تاثیرگذار باشد.

همچنین برای کارمندان محیطی دلچسب ایجاد کند تا با افزایش رضایت شغلی و ایجاد فضایی دوستانه و آرام راندمان کار افزایش یابد. رنگبندی و چیدمان در هر صنفی مطابق با روانشناسی مخاطبان آن انجام شود.

همچنین بهتر است نوع دکوراسیون متناسب با کاربری سازمان و محصولاتی باشد که عرضه می‌شود. از جمله عواملی که در ساختار یک دکوراسیون نقش دارد. نوع و سبک معماری به کار رفته در طراحی محیط است. و امروزه اهمیت دکوراسیون داخلی و معماری پس از مدتها مجدد مورد توجه قرار گرفته است.

با دقت در معماری های انجام شده در زمانهای قدیم سراسر ظرافت و ریزه کاری ها به چشم میاید که در سرتاسر آن ذوق و هنر ایرانی نهفته است. طراح و مجری نیز باید دارای توانمندی هایی برای پیش بردن اهداف پروژه باشد و قدم های خود را با برنامه ریزی و دقیق بردارد. باید خواسته های کارفرما و کاربری محیط را لحاظ کند و با توجه به اصول و استانداردها طرحی نو و بی نقص ارائه دهد.

گالری تصاویر دکوراسیون اداری و تجاری و نمونه کارهای پروژه اجرا شده در این زمینه را در پایین همین متن مشاهده کنید.

سالن زیبایی آرایشگاه

نمونه کار سالن آرایشگاه

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون تجاری فست فود و کافی شاپ کازین

دکور مغازه تمام ام دی اف

دکور مغازه تمام ام دی اف

فهرست