گالری تصاویر کابینت روکش چوب

به صفحه گالری تصاویر کابینت روکش چوب خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

کابینت روکش چوب، زیرمجموعه کابینت کلاسیک است که به دلیل شباهت بسیار زیاد به نمونه کار کابینت تمام چوب جزو پرطرفدارترین کابینتهای کلاسیک می‌باشد.

درب های کابینت کابینت روکش چوب از ورق ام دی اف سفید یا رنگی ساخته می‌شود. جنس دربهای این کابینت، ورق ام دی اف خام ایرانی یا خارجی می‌باشد. که یک لایه روکش یک میلی‌متری چوب طبیعی بر آن توسط دستگاه پرس می‌شود.

ورق ها پس از حکاکی توسط دستگاه cnc رنگ کاری می‌شود. لازم به ذکر است ورق هایی که روکش آنها تنها یک طرف است. در هنگام ابزار خوردن توسط دستگاه cnc تاب برمی‌دارند. پس توصیه می‌شود حتما از ورق های دو رو روکش استفاده گردد که طبیعی با مغز ام دی اف می‌باشد.

از انواع روکش های چوب که بر روی ام دی اف خام پرس می‌شود و در بازار چوب موجود می‌باشد می‌توان به روکش های بلوط، راش، گردو و ملچ اشاره کرد.

از نکات مثبت کابینت روکش چوب قیمت کابینت است که نسبت به کابینت تمام چوب مقرون به صرفه تر است. کابینت روکش چوب (کابینت طرح چوب) به دو دسته روکش چوب طبیعی و روکش چوب مصنوعی دسته بندی می‌شود.

کابینت های روکش چوب طبیعی دارای لایه یا ورقه ای نازک از چوب طبیعی می‌باشد. که به دلیل نقش و نگار خاصشان ارزش و قیمت خود را بالا برده اند. این روکش ها روی ام دی اف یا نئوپان چند لایه فشرده شده و یا فیبر چسبانده می‌شوند.

از انواع روکش چوب طبیعی می‌توان به veneer اشاره کرد این روکش از خانواده روکش های چوب طبیعی به شمار می‌رود. روکش های طبیعی را می‌توان در هر دو طرف کار (پشت و روی مغز) چسباند. این روکشها نباید در هوای بسیار مرطوب قرار بگیرند. هوای متعادل و مطلوب آنها بین ۵۰ تا ۷۹ درصد می‌باشد برای دوام بیشتر این روکشها می‌توان از یک لایه آستر روغنی استفاده نمود.

گالری تصاویر کابینت روکش چوب و عکس نمومه کارهای پروژه اجرا شده را در پایین این بخش مشاهده فرمایید.

عکس کابینت طرح چوب

کابینت طرح چوب قهوه ای

کابینت آشپزخانه طرح چوب

کابینت طرح چوب سفید

کابینت لوکس

کابینت کلاسیک سفید طلایی

مدل جدید کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک کرم

کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک قهوه ای

عکس کابینت کلاسیک سفید

کابینت کلاسیک سفید

کابینت کاسیک روکش چوب

کابینت روکش چوب طبیعی

کابینت روکش چوب

کابینت طرح چوب جدید

کابینت روکش چوب

کابینت روکش چوب قهوه ای

کابینت آشپزخانه روکش چوب

طراحی کابینت روکش چوب

فهرست