گالری تصاویر کابینت مدرن

به صفحه گالری تصاویر کابینت مدرن خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

امروزه کابینت آشپزخانه مدرن طرفداران بسیاری دارد. این سبک کابینت از نظر قیمت جزو دسته کابینت های مقرون به صرفه به شمار می‌آید. علی الخصوص نسبت به کابینت کلاسیک که با مطالعه این موارد می‌توانید به سبک کابینت پی ببرید.

این سبک کابینت شامل مدل های متفاوت از متریال متنوع در صدها رنگ مختلف است. همچنین در اینجا انواع این سبک کابینت، که شامل: کابینت های گلاس، کابینت فوق برجسته (فرامید)، کابینت ملامینه، کابینت ام دی اف و کابینت دو رنگ می‌باشد. که در ادامه عکس و ویدیوی نمونه کارهای این سبک کابینت را مشاهده می‌کنید.

کابینتهای مدرن امروزه بدون تاج و زیرچراغ و بدون دستگیره (دستگیره مخفی) طراحی و ساخته می‌شود. جنس صفحه این کابینت ها معمولاً اچ پی ال شرکتی سه تا پنج سانتی استفاده می‌شود. این کابینت های زیبا امکان استفاده از سنگ مصنوعی کورین را نیز دارا می‌باشد.

این سبک کابینت آشپزخانه امروزه پرفروش ترین سبک کابینت آشپزخانه است. در واقع همانطور که بالاتر توضیح داده شد این سبک کابینت با توجه به هزینه پایین تر نسبت به کابینت کلاسیک فروش بالاتری دارد. و محصول رایج تری در بازار کابینت محسوب می‌شود.

اگر شما قصد سفارش این سبک کابینت برای آشپزخانه خود را دارید. پیشنهاد می‌کنیم از شرکت های معتبر خرید نمایید. زیرا روند تولید این سبک کابینت بسیار حساس و با ظرافت بالا و توسط دستگاه ها و ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام می‌شود.

همچنین قبل ثبت خرید بد نیست مزایا و معایب این سبک کابینت را بدانید. با شناخت معایب و مزایای این سبک کابینت، انتخاب شما برای خرید یک انتخاب آگاهانه است. در واقع مزایای کابینت آشپزخانه مدرن بسیار بیشتر از معایب آن است.

گالری تصاویر کابینت مدرن که در این صفحه مشاهده می‌کنید و با مطالعه مقاله کابینت مدرن می‌توانید به مزایا و معایب سبک مدرن پی ببرید.

کابینت خاکستری

کابینت های گلاس خاکستری

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت ام دی اف شیک

کابینت ام دی اف شیک

کابینت های گلاس دو رنگ

کابینت هایگلاس دو رنگ

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

نمونه کابینت های گلاس براق

کابینت براق

کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته

کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته

کابینت هایگلاس مدرن سفید

کابینت هایگلاس مدرن سفید

کابینت هایگلاس کرم نسکافه ای

کابینت هایگلاس کرم نسکافه ای

کابینت هایگلاس برجسته سفید قهوه ای

کابینت هایگلاس برجسته سفید قهوه ای

فهرست