1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

گالری تصاویر کابینت ملامینه

به صفحه گالری تصاویر کابینت ملامینه خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

کابینت ملامینه در دسته کابینت های مدرن قرار دارد. نام ملامینه از روکشی که روی کابینت ام دی اف چسبانده می‌شود نشئت می‌گیرد. روكشهاي ملامينه پركاربردترين روكش اوراق فشرده چوبي و خصوصاً MDF در جهان و مخصوصاً در ايران است.

در این نوع کابینت از دستگیره های مخفی استفاده می‌شود و تاج و زیر چراغ  همچنین ستون و سرستون استفاده نمی‌شود. و امکان استفاده از دو طیف رنگ در یک آشپزخانه است. تفاوت قابل توجه بین ‌ام‌دی‌اف (MDF) ملامینه و نئوپان ملامینه در این است كه لبه‌های ‌ام‌دی‌اف (MDF) ملامینه قابل ماشین كاری است كه می‌توان پس از ماشین كاری و فرم ‌دهی و پروفیل كاری، ‌لبه‌های آن را با نوارهای Soft Form لبه چسبانی كرد.

دارا بودن تمام امكانات تزئینی و نیز مقاومت مناسب روكش ملامینه در برابر رطوبت، آب،‌ حرارت،‌ سایش و… دامنه وسیعی از كاربردهای متنوع را برای ‌ام‌دی‌اف (MDF) با روكش ملامینه به ارمغان آورده است.

قیمت کابینت مناسب و تنوع در طرح و رنگ، پرکاربردترین نوع روکش‌ها، مقاومت در برابر حرارت و‌ سایش از مزایای این نوع کابینت است. این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمی‌بیند و به همین علت کاربرد آن در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می‌رود، منطقی و مناسب به نظر می‌رسد.

گالری تصاویر کابینت ملامینه را در پایین مشاهده کنید. کلیه نمونه کارهای اجرا شده در این سبک می‌باشد.

کابینت ام دی اف شیک

کابینت ام دی اف شیک

کابینت روکش ملامینه

کابینت روکش ملامینه

کابینت ملامینه کرم

کابینت ملامینه کرم

کابینت ایزوفام دورنگ

کابینت ایزوفام

فهرست