1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

گالری تصاویر کابینت ممبران

به صفحه گالری تصاویر کابینت ممبران خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم. کابینت ممبران یا وکیوم زیرمجموعه کابینت کلاسیک است. که جنس مغز آن از MDF و یا نئوپان است. که البته از نئوپان به دلیل پایین بودن کیفیت به ندرت استفاده می‌شود. و تفاوت آن با کابینت MDF در نوع روکش است.

گالری تصاویر کابینت ممبران با توجه به زیرمجموعه کابینت کلاسیک محسوب می‌شود. و در واقع کابینت ممبران نوعی کابینت ام دی اف است که روکش آن با تکنولوژی وکیوم انجام گرفته است.

البته یادآوری این نکته لازم است است که جنس بدنه تمام کابینت ها از MDF سفید می‌باشد و تفاوت انواع کابینت در نوع درب های آن است. در ادامه مطلب با مشاهده گالری تصاویر کابینت ممبران، با نمونه کارهای اجرا شده این سبک بیشتر آشنا شوید.

کابینت ممبران در سبک خود از نظر قیمت کابینت آشپزخانه بسیار مقرون به صرفه تر از مابقی زیرمجموعه های کابینت کلاسیک است. و با توجه به این موضوع که طراحی کابینت آشپزخانه ممبران در نوین کابین به صورت رایگان انجام می‌شود با هزینه بسیار کم کابینت فوق‌العاده شیکی برای آشپزخانه‌تان به ارمغان آورید.

حال با توجه به مطالبی که ارائه شد لازم به ذکر است که؛ شما همراهان همیشگی تیم نوین کابین می‌توانید به پشتوانه‌ی تلاش‌های دو دهه اخیر؛ دیزاین و طراحی منازل و کسب و کار خود را به ما بسپارید. همچنین می‌توانید به وسیله‌ی مشاوره‌ی رایگان با تیم حرفه ای و تولیدی نوین کابین همراه باشید. هدف ما ایجاد یک رابطه ی بلند مدت با شما مشتریان عزیز است. و به دلیل ارائه ی متریال با کیفیت عالی؛ همان طور که گفته شد ضمانت سه ساله را برای تمام خدماتی که ارائه می دهیم در نظر داریم. پس می توانید با خیال آسوده همین الآن طرح پیشنهادی محل موردنظرتان را با گرفتن شماره 02177005467 – 02177005481 ببینید. و برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و همینطور مطالب عنوان شده؛ به آدرس novincabinco.com و تنها پیج رسمی نوین کابین در اینستاگرام نوین کابین مراجعه کنید.

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

کابینت ممبران جدیدترین مدل 2019

کابینت ممبران جدیدترین مدل ۲۰۱۹

کابینت آشپزخانه کلاسیک

کابینت آشپزخانه ممبران

عکس کابینت ممبران شیک

کابینت ممبران شیک

کابینت ممبران وکیوم کلاسیک

کابینت ممبران کلاسیک

کابینت کلاسیک ممبران سفید

کابینت کلاسیک ممبران سفید

کابینت وکیوم ماهگونی

کابینت وکیوم ماهگونی

عکس کابینت ممبران

عکس کابینت ممبران

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران قهوه ای

پروژه کابینت ممبران قهوه ای

فهرست