1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها
میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون سفید

میز تلویزیون ام دی اف mdf

میز تلویزیون ام دی اف

میز ال سی دی هایگلاس

میز ال سی دی هایگلاس

میز تلویزیون TV ROOM

یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون اتاق پذیرایی میز تلویزیون میز LCD است. زیرا در اتاق (TV ROOM) وسیله ای که همه افراد به آن بیشتر از سایر وسایل توجه میکنند تلویزیون است. و بیشتر در چشم مهمان ها میباشد. اکثر افرادی که به دکوراسیون داخلی خانه ی خود توجه می کنند. وهمیشه بدنبال افزایش زیبایی دکوراسیون خانه خود هستند بی‌شک وجود وسایل جدیدو شیک را لازمه دکوراسیون منزل می دانند. برای همین این افراد در دکوراسیون خانه ی خود از وسایل چوبی و ام دی اف استفاده میکنند. زیرا وسایل چوبی و ام دی اف جزو وسایلی هستند که هم زیبایی بیشتر نسبت به سایر وسایل دارند. همچنین مقاومت آنها نسبت به سایر وسایل بیشتر است. برای مثال استفاده از کابینت های چوبی یکی از بهترین ایده ها برای ایجاد یک دکوراسیون شیک و مدرن برای آشپزخانه است.

چرا میز تلویزیون ام دی اف؟

این میزها از روکش با جنس بهتر و کیفیت بالاتر ساخته شده‌اند. که زیبایی میز را افزایش داده و علاوه‌بر این به‌راحتی تمیز می‌شود. طبقات متعدد این میز فضای مناسبی برای قرارگیری وسایل الکترونیک مانند گیرنده‌های دیجیتال، پخش‌کننده‌ها و کنسول‌های بازی ایجاد می‌کند. برای طراحی کشو‌ها از مرغوب‌ترین ریل‌های فلزی ساچمه‌ای دو تکه استفاده شده. و کشوی پایین میز فضای مناسبی برای نگهداری وسایل مختلف ازجمله دی‌وی‌دی و سی دی است. کیفیت بالای این میز ها باعث شده طرفدارهای زیادی داشته باشند. همچنین اگر در خانه ای از ام دی اف استفاده کنند دلیل بر مدرن و  شیک بودن دکوراسیون این خانه است.

(میز ال سی دی)

میز تلویزیون (میز ال سی دی LCD) ایده مناسب برای ایجاد فضایی شیک در خانه وهمچنین جزو بهترین میز برای قرار دادن لوازم الکترونیک است. این میزها طوری طراحی شده‌اند که با سبک‌های دکوراسیون خانه هماهنگ هستند. و میتوانید آن را با سایر وسایل خانه هماهنگ کنید. و یک فضایی شیک و بسیار زیبا درست کنید. این سبک میز تلویزیون بدلیل اقتصادی بودن و داشتن کیفیت بالا دارای طرفدار زیادی هستند. میز تلویزیون ام دی اف ظاهر زیباتری دارند. و بدلیل اقتصادی بودن و داشتن قیمت مناسب میتوانید هروقت که خواستید آن را با یک میز جدید عوض کنید. مدل جدید میزتلویزیون ۲۰۱۹ را می توانید در سایت نوین کابین مشاهده بفرمایید.

فهرست