گالری تصاویر کابینت نئوکلاسیک

به صفحه گالری تصاویر کابینت نئوکلاسیک خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

کابینت نئوکلاسیک سبکی از کابینت است که نه خیلی کلاسیک است و نه خیلی مدرن. اگر شما هم از این ترکیب برای کابینت آشپزخانه‌تان لذت می‌برید جای درستی آمده‌اید.

کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک، برداشتی از سبک معماری رومی قرن ۱۸ است. بسیاری به این سبک از معماری تعلق‌خاطر ویژه‌ای دارند. حالا با پیشرفت تکنولوژی این سبک از طراحی را به قیمتی بسیار پایین‌تر از گذشته به آشپزخانه خود بیاورید.

کابینت های نئوکلاسیک از جمله کابینت های شیک و لوکسی هستند که آمیزه ای از سبک های مدرن و کلاسیک می‌باشند. این نوع کابینت ها دارای سادگی و ظرافت کاری خوبی می‌باشند. در پایین این مطلب در مورد کابینت نئوکلاسیک، ویژگی های آن و راهنمای خرید کابینت نئوکلاسیک مطالبی را ارائه می‌کنیم.

کابینت نئوکلاسیک نوع جدیدی از کابینت می‌باشد که امروزه به عنوان یک کار بسیار شیک برای بسیاری از افراد قابل نصب می‌باشد. این کابینت از جمله کابینت هایی می‌باشد که از ساختار چندین طرح کشوری ساخته شده است.

کابینت کلاسیک از دیرباز مورد استقبال عموم بوده است. تفاوت اصلی کابینت کلاسیک با سایر کابینت ها وجود ابزارهای خاص بر روی سطح درب های انواع کابینت کلاسیک است. در هر یک از مدل های معرفی شده زیر نوع ابزار درب خاصی اجرا می شود.

که آن کابینت ها را با سایر مدل های کابینت کلاسیک متمایز می‌نماید. داشتن خطوط نرم و جزئیات ظریف در کابینت داشتن سادگی های طرح های کلاسیک در عین بهره بردن از ظرافت کاری های سبک کلاسیک طراحی بسیار شیک و لوکس داشتن طراحی های متفاوت و حالت های خم شده اما ساخت آن در رنگ های خاص دیگر نیز کاربرد دارد.

گالری تصاویر کابینت نئوکلاسیک و نمونه کارهای پروژه اجرا شده در این زمینه را در پایین همین متن مشاهده کنید.

نمونه کار کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک نوین کابین

نمونه کابینت نئوکلاسیک دورنگ

کابینت انزو سفید

کابینت انزو سفید

کابینت آشپزخانه پولیشی

نمونه کابینت آشپزخانه انزو

کابینت پولیشی ولنجک

کابینت پولیشی ولنجک

کار پولیشی سفید

نمونه کابینت پولیشی سفید

نمونه کابینت انزو

نمونه کابینت انزو

کابینت پولیشی سفید

کابینت پولیشی سفید

نمونه کار کابینت پولیشی

نمونه کابینت پولیشی

فهرست