دکوراسیون کابینت آشپزخانه

دکوراسیون کابینت آشپزخانه یکی از مهم‌ترین موضوعات مربوط به دکوراسیون داخلی منزل است. زیرا پرکاربردترین و البته جذاب‌ترین قسمت هر خانه‌ای که تاثیر عمده‌ بر زیبایی دارد، آشپزخانه است.

کابینت آشپزخانه به خانه و دکور آشپزخانه شما روحی تازه میبخشد و جلوه تازه ای به خانه شما می‌دهد. کابینت آشپزخانه انواع مختلفی دارد که شما بر اساس سلیقه و بودجه خود کابینت مناسب خود را انتخاب می‌کنید.

یکی از قدیمی ترین متریال های مورد استفاده در دکوراسیون کابینت آشپزخانه چوب است. کابینت چوبی این کابینت ها با توجه به ترکیبات و نوع ساخت انواع کابینت ام دی اف ، روکش چوبی، تمام چوب، PVC، ممبران و های گلاس را شامل می‌شوند.

عمده چوب های بکار رفته در ساخت این کابینت ها راش، افرا، گردو، بلوط، خرده چوب، چوب مصنوعی، صنوبر، انجیلی و درخت گلابی است. سبک های مختلف در کابینت عبارتند از: (مدرن، کلاسیک، نئوکلاسیک) است.

کابینت مدرن: درب های ساده و بدون ریزه کاری و بعضاً بدون دستگیره فلزی، جای دادن انواع امکانات مدرن همچون فر و ماشین ظرفشویی در قسمتی از آن، بهره بردن از درب های اتوماتیک و دارای حسگرهای حرکتی برای باز و بسته شدن درب های کابینت همگی از مشخصات کابینت آشپزخانه مدرن می‌باشد.

سبک کلاسیک: کابینت کلاسیک همانطور که از نامش پیداست با استفاده از طرح هایی که بیشتر حس نوستالژیک و سنتی را در ذهن کاربر زنده می‌کنند ساخته می‌شود. که معمولا دارای ریزه کاری های هنری و بدون استفاده از تجهیزات مدرن آشپزخانه از قبیل فر، قهوه ساز و… در درون آن ساخته میشود. در برخی از طراحی های کلاسیک از شیشه نیز در استفاده می‌شود.

کابینت نئوکلاسیک: این سبک از تلفیق دو سبک کلاسیک و مدرن به وجود می آید به طوری که دارا بودن ریزه کاری های هنری و طرح های خاص سنتی را از سبک کلاسیک و تجهیزات مدرن برقی و گازی و همچنین درب های اتوماتیک و تجهیزات مدرن دیگر را از سبک مدرن به ارث برده و این سبک را به وجود آورده اند.

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

نمونه کار کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک نوین کابین

نمونه کابینت نئوکلاسیک دورنگ

کابینت انزو سفید

کابینت انزو سفید

کابینت خاکستری

کابینت های گلاس خاکستری

عکس کابینت طرح چوب

کابینت طرح چوب قهوه ای

کابینت آشپزخانه طرح چوب

کابینت طرح چوب سفید

کابینت لوکس

کابینت کلاسیک سفید طلایی

مدل جدید کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک کرم

کابینت آشپزخانه

کابینت کلاسیک قهوه ای

عکس کابینت کلاسیک سفید

کابینت کلاسیک سفید

فهرست