1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

آشپزخانه U شکل

پلان آشپزخانه مسکونی با توجه به رعایت مثلث کار در فضا را می‌توان به هفت نوع پلان معرفی نمود. که یکی از این پلان ها که قصد داریم در این بخش آن را معرفی کنیم پلان آشپزخانه U شکل است. همچنین مثلث کار آشپزخانه به مثلثی فرضی در آشپزخانه گفته می‌شود که رئوس آن را یخچال، اجاق گاز و سینک ظرفشویی تشکیل می‌دهند.

آشپزخانه U شکل

آشپزخانه U شکل

 

در واقع در این نوع آشپزخانه ها بزرگترین مزیت، همانطور که بالاتر به آن اشاره شد. ارتباط مناسب سه نقطه اصلی آشپزخانه یعنی گاز ، یخچال و سینک و یک پخت و پز کارآمد است. (مثلث کار در آشپزخانه)

اما مشکل اصلی آشپزخانه U شکل به دلیل نوع پلانشان عدم ایجاد مرز و تفکیک فضای آشپزخانه از فضاهای مجاور آن است. که با افزودن یک جزیره آشپزخانه به طرح U شکل پلان می‌توانید فضای کار خود را گسترش دهید و مرز فضای آشپزخانه را مشخص نمایید.

از این جزیزه در آشپزخانه یو شکل می‌توانید برای قرار دادن صندلی ها و استفاده به عنوان میز نهارخوری و یا حتی برای جایگذاری سینک و اجاق گاز خود استفاده کنید. و تعامل خود را با اعضای خانواده در هنگام پخت و پز و سایر فعالیت های مشابه بیشتر کنید.

در ادامه می‌توانید نمونه کارها و پروژه های آشپزخانه یو شکل اجرا شده توسط نوین کابین را مشاهده فرمایید. و انتخاب آگاهانه تری برای آشپزخانه خود داشته باشید.

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

عکس کابینت طرح چوب

کابینت طرح چوب قهوه ای

کابینت آشپزخانه طرح چوب

کابینت طرح چوب سفید

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

نمونه کابینت های گلاس براق

کابینت براق

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران کرم

کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ شیک

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت مدرن سفید مشکی

کابینت هایگلاس سفید مشکی

فهرست