1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

عکس کابینت پی وی سی

اگر قصد خرید کابینت پی وی سی برای آشپزخانه خانه خود را دارید در این بخش عکسهای کابینت پی وی سی را برای شما گرد آورده ایم. حال که تصمیمتان برای کابینت پی وی سی جدی شده احتمالا به قدر کافی در مورد انواع کابینت آش‍‍‍پزخانه تحقیق کرده اید. در این صورت حتما جنس و مدل های مختلف کابینت شما را گیج خواهد کرد. البته جای هیچگونه نگرانی نیست لکن ما شما را راهنمایی میکنیم تا بهترین انتخاب را برای دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید.

کابینت پی وی سی امروزه یکی از پرفروش ترین مدل های کابینت در بازار ایران است. اما شاید اسم کابینت پی وی سی براتون آشنا نباشه در واقع کابینت پی وی سی نام دیگر کابینت ممبران است این مدل کابینت با نام کابینت وکیوم هم شناخته می‌شود. در اصل کابینت وکیوم، کابینت ممبران، کابینت پی وی سی هر سه نام یک محصول می‌باشد. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با این سبک کابینت آشپزخانه آشنا کنیم. روکش وکیوم نوعی پلاستیک از جنس وینیل تشکیل می‌شود. کابینت وکیوم در صدها رنگ متنوع و هزاران طرح منحصر به فرد دارای محبوبیتی روز افزون در عرصه کابینت می‌باشد.

مشخصه اصلی این سبک کابینت درب های حکاکی شده زیبا در رنگ های مختلف است. کابینت وکیوم در دسته بندی کابینت کلاسیک قرار دارد و مانند دیگر کابینت های این سبک از وجود ستون ها و گل های منبت کاری شده بهره می برد. وجود تاج و زیر چراغ از دیگر خصوصیات این سبک دکوراسیون آشپزخانه است.

همچنین برای آشنایی بیشتر با عکس کابینت پی وی سی و معایب مزایای آن اینجا کلیک نمایید.

ده ها عکس و مدل کابینت زیبا و شگفت انگیز 2020 از نمونه کارهای کابینت پی وی سی را برای شما عزیزان جمع آوری نموده ایم. و طرح و مدل های مختلف و متنوع کابینت آشپزخانه جدید و نمونه کار اجرا شده کلاسیک را مشاهده فرمایید.

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

عکس کابینت ممبران

عکس کابینت ممبران

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران سفید صدفی

کابینت ممبران سفید صدفی

فهرست