کابینت دو رنگ

استفاده از کابینت دو رنگ در آشپزخانه به منزل شما انرژی و نشاط بیشتری می‌بخشد و فضای آشپزی شما را از حالت یکنواخت و خسته کننده خارج می‌کند. شاید در قدم اول ست کردن دو رنگ برای کابنیت برای شما کاری دشوار به نظر بیاید ولی با رعایت چند نکته ساده و استفاده از کمی خلاقیت و سلیقه می‌توان یک آشپزخانه ی مدرن و شیک داشت.

گاهاً دیده شده کابینت دو رنگ در سبک کلاسیک به زیبایی تمام اجرا می‌شود. به این صورت که با ایجاد تناقض رنگی بین کابینت ها و صفحه کابینتی که در دکور به وجود می‌آورد این دو رنگی را برایمان به نمایش می‌گذارد.

توجه به ترکیب رنگ در کابینت های دورنگ بسیار حائز اهمیت است. یکی از قدیمی ترین مدل کابینت دو رنگ برای آشپزخانه، استفاده از رنگ های کرم و قهوه ای می‌یاشد. رنگ کرم، مدرن و آرامش بخش است و علاوه بر زیبایی فضا را بزرگتر نشان می دهد. رنگ قهوه ای نیز حسی طبیعی و کلاسیک به آشپزخانه می بخشد.

از جذاب ترین تضادها می‌توان از ترکیب رنگ سفید در کنار رنگ مشکی نام برد. یکی از پیشنهادهای ما استفاده از کابینت های زمینی مشکی رنگ در کنار کابینت های دیواری سفید رنگ است. کابینت دورنگ سفید مشکی یکی از زیباترین انتخاب ها در این مدل کابینت است.

کابینت ام دی اف دو رنگ ام‌دی‌اف طوسی و سفید، باعث انبساط فضای آشپزخانه می‌شود و آشپزخانه شما را پر نورتر و بزرگتر نشان خواهد داد. هر دو رنگ سفید و طوسی، رنگ‌های سردی محسوب می‌شوند و لازم است فضای آشپزخانه‌ را با لوازم و تزئینات پر انرژی، شاداب و جذاب نمایید. از خصوصیات بارز این ترکیب رنگ در کابینت دو رنگ ام‌دی‌اف ، این است که دست شما برای استفاده از تزئینات شاد و جذاب باز است. همچنین این ترکیب رنگ، فضایی ساده و منضبط را برای شما ایجاد خواهد کرد.