1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کابینت رنگ تیره

استفاده از رنگ های متفاوت در کابینت ها جلوه های مختلفی از آشپزخانه‌ی شما را نمایان می کند. هر شخصی با توجه به روحیات و سلایق خود دوست دارد رنگی برای آشپزخانه خود در نظر بگیرد. معمولاً دکوراسیون آشپزخانه ها را به رنگ های روشن انتخاب می‌کنند.

کابینت تیره انتخابی جذاب برای آشپزخانه های بزرگ می‌باشد. چگونه رنگ های تیره کابینت را با وسایل آشپزخانه ست کنیم؟ اگر فضای آشپزخانه‌ی شما بزرگ است و به دنبال ایجاد کردن یک فضای خاص هستید می‌توانید از کابینت تیره استفاده کنید.

رنگ تیره محیط آشپزخانه‌ی شما را تا حدودی رسمی و شیک نشان می‌دهد. در تمامی سبک ها می‌توانید از کابینت تیره استفاده بکنید چه سبک آشپزخانه شما مدرن باشد چه کلاسیک یا حتی مینیمال.

در استفاده از این رنگ برای کابینت های خود باید در نظر داشته باشید که محیط بیش از حد تاریک نشود. زیرا آشپزخانه محل بسیار مهمی است و بهتر است روشنایی مناسبی برای کار کردن در آن وجود داشته باشد.

اگر طرفدار رنگ های تیره هستید و نمی‌خواهید محیط دلگیر داشته باشید. باید دکوراسیون محیط را ترکیبی از رنگ های تیره و روشن طراحی کنید. کابینت ام دی اف یکی از پر کاربردترین و محبوب ترین کابینت هایی است که اکثر افراد آن را انتخاب می‌کنند. جنس کابینت های چوبی می‌تواند از درختان بلوط و گردو باشند که بسیار زیبا گران و با کیفیت هستند. کابینت های ام دی اف می‌توانند رنگ های گرم و تیره ای داشته باشند و همچنین در خود طرح داشته باشند.

استفاده از این کابینت ها در محیط های چوبی و کرم قهوه ای رنگ، هارمونی و ترکیب رنگ زیبایی به وجود می‌آورد. نمونه کار کابینت چوبی، به راحتی با دیگر دکوراسیون آشپزخانه هماهنگ می‌شوند. به همین علت بسیار مورد توجه طراحان داخلی ساختمان قرار می‌گیرند.

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ آشپزخانه

کابینت ام دی اف فوق برجسته

کابینت ام دی اف فوق برجسته

طراحی کابینت ممبران گردویی

طراحی کابینت ممبران گردویی

کابینت های گلاس مات

کابینت هایگلاس مات

کابینت ممبران دو رنگ

کابینت ممبران دو رنگ

کابینت سفید و قهوه ای

کابینت سفید و قهوه ای

فهرست