1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کابینت رنگ روشن

کابینت ها از انواع وسایل ضروری در فضای آشپزخانه محسوب می‌شوند و علاوه بر این کابینت ها بخش زیادی از فضای آشپزخانه را اشغال می‌کنند. بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ کابینت های آشپزخانه توجه لازم را به خرج دهید. تا دکوراسیون آشپزخانه منزل شما شیک و کاربردی تر به نظر برسد. در ادامه این مطلب انواع مدل و عکس نمونه کارهای کابینت رنگ روشن در آشپزخانه ها با دکوراسیون کلاسیک و مدرن را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب رنگ کابینت کار نبستاٌ دشواری است و بهتر است شما رنگ کابینت های آشپزخانه را با توجه به رنگ کفپوش و دیوارپوش و سایر اجزای موجود در آشپزخانه انتخاب کنید تا طرح و رنگ کابینت ها در فضای آشپزخانه برجسته و شیک تر به نظر برسد.

مدل کابینت رنگ روشن: رنگ کابینت می‌تواند ظاهر آشپزخانه را تغییر دهد و حس و حالی متفاوت را در فضای آشپزخانه ایجاد کند بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای مدل کابینت کلاسیک و مدل کابینت مدرن از اهمیت زیادی برخوردار است. کابینت های آشپزخانه در انواع رنگ های تیره و روشن موجود هستند و شما می توانید از بین این رنگ های متنوع رنگی مناسب و ایده آل را برای کابینت آشپزخانه خود استفاده کنید.

مدل کابینت رنگ روشن از انواع مدل کابینت های پرطرفدار و جذاب است و این مدل کابینت برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک می‌تواند انتخاب مناسب و ایده آلی باشد.

رنگ کابینت می‌تواند ظاهر آشپزخانه را تغییر دهد و حس و حالی متفاوت را در فضای آشپزخانه ایجاد کند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای مدل کابینت کلاسیک و مدل کابینت مدرن از اهمیت زیادی برخوردار است.

مدل کابینت رنگ روشن از انواع مدل کابینت های پرطرفدار و جذاب است و این مدل کابینت برای آشپزخانه های بزرگ و کوچک می‌تواند انتخاب مناسب و ایده‌آلی باشد.

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

کابینت انزو سفید

کابینت انزو سفید

کابینت پولیشی ولنجک

کابینت پولیشی ولنجک

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت های گلاس دو رنگ

کابینت هایگلاس دو رنگ

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

نمونه کابینت های گلاس براق

کابینت براق

کابینت ام دی اف برجسته

کابینت رنگ روشن ام دی اف

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران کرم

کابینت آشپزخانه

مدل کابینت ممبران جدید

فهرست