سمپل رنگ ام دی اف

کاملترین سمپل رنگ بندی ام دی اف و طرح های جدید صفحه کابینت ام دی اف به همراه کد رنگ، طرح و بافت mdf فرامید، ایزوفام، های گلاس، AGT و … را برای شما عزیزان جمع آوری و به نمایش گذاشته ایم تا به راحتی بتوانید رنگ و طرح مورد نظر خود را برای طراحی کابینت آشپزخانه استفاده نمایید.

نمونه طرح و رنگ سمپل فرامید

کاملترین سمپل رنگ فرامید که روکش روی آن فرامید برجسته (فوق برجسته) و روکش پشت آن ملامینه و از خصوصیات این نوع ورق ضد خش بودن آن است شباهت به ورق کلیاف ایتالیا، تنوع رنگی، قیمت پایین و کیفیت  بالا از مزایای ورق فرامید می باشد و در زمره مقاوم ترین روکش های موجود در بازار می باشد که در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می شود.

اصول انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه

نمونه طرح و رنگ سمپل ایزوفام

کاملترین سمپل رنگ ایزوفام که روکش ان ملامینه و مغز ان ام دی اف و در رنگها و طرحهای مختلف موجود است. ورق های ایزوفام فاقد برجستگی می باشد ولی دارای طرح ها و گره های چوب است و از لحاظ هزینه قیمت مناسبتری نسبت به ورق های برجسته، فوق برجسته و های گلاس دارند ایزوفام نیز دارای سمپل رنگهای های گلاس در دو نوع مات و براق می باشد.

نمونه طرح و رنگ سمپل های گلاس

کاملترین سمپل رنگ های گلاس که روکش ان پلی گلاس و روکش پشت ان ملامینه است. به دلیل ساختار بی عیب و نقص روکش و چگالی مناسب خود برای طراحی مورد نظر شما محصولی فوق العاده می باشد. های گلاس یک نوع ورق با مغز ام دی اف و با روکش پلاستیکی از جنس پلی گلاس می باشد که ضد آب و تا حدی ضد خش است. ورق های گلاس با سمپل رنگ های متنوع مات و براق پرطرفدارترین نوع ام دی اف می باشد که در کمد دیواری، کابینت آشپزخانه، دکوراسیون مغازه و … مورد استفاده قرار می گیرد.

فهرست