کابینت ملامینه

ظریف ترین و سبک ترین روکش MDF روکش ملامینه می باشد که دارای طرح ها و رنگهای فراوان است. این ام دی اف جزو ارزان قیمت ترین ورقهای موجود در بازار ایران است که تولیدش در کشور خودمان نیز با کیفیت معقول عرضه می گردد.

با کابینت ام دی اف و معایب و مزایای آن بیشتر آشنا شوید.

این نوع ام دی اف در دسته بندی ورقها جزو اولین مواد اولیه کابینت در دنیا محسوب می شود، روکش های ملامینه نیز دارای برجستگی های قابل لمس می باشد که این نوع MDF را از سادگی خود کمی به دور می کند.

نمونه کار کابینت ملامینه

طرح های شیک و زیبای کابینت ملامینه

ورقهای ام دی اف با روکش ملامینه را می توان در هر رنگ و طرحی پیدا کرد و به نوعی می توان گفت با این متریال می توان کابینت ملامینه با هر نوع رنگ بندی را طراحی و تولید کرد.

اصول انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه را از دست ندهید.

طراحان نوین کابین با تکیه بر تجربه چندین و چند ساله خود می توانند بهترین ترکیب رنگ و طرح را برای کابینت ملامینه آشپزخانه به شما ارائه دهند و در خصوص استفاده بهینه از فضا به شما مشاوره رایگان ارائه نمایند.

در زیر تصاویر نمونه کار کابینت ملامینه با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گزاشته شده است.

نمونه کارهای کابینت ملامینه

نمونه کارهای کابینت ملامینه که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

مدل جدید کابینت ام دی اف دو رنگ

مدل جدید کابینت ام دی اف دو رنگ

کابینت ام دی اف تیره

کابینت ام دی اف شیک

کابینت مدرن سفید قهوه ای

کابینت هایگلاس ملامینه

کابینت ام دی اف قهوه ای

کابینت ام دی اف قهوه ای

دکوراسیون فست فود

دکوراسیون فست فود و کافی شاپ کازین

کابینت روکش ملامینه

کابینت روکش ملامینه

کابینت ملامینه کرم

کابینت ملامینه کرم

کابینت ایزوفام دورنگ

کابینت ایزوفام دو رنگ

دکور مغازه تمام ام دی اف

دکور مغازه تمام ام دی اف

سوالات متداول کابینت ملامینه

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های کابینت ملامینه به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.