کمد دیواری

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کار کمد دیواری

کمد دیواری یکی از اجزای مهم اتاق خواب های لوکس است و گذشته از کاربردهایی مثل کمد لباس و جای رختخواب می توان از آن به عنوان یک رکن اصلی دکوراسیون داخلی منزل یاد کرد که با زیبایی و یکدستی با دیوار به شیک و لوکس شدن اتاق خواب کمک زیادی می کند.

جنس کمد دیواری

کمد دیواری از جنس چوب و نئوپان و ام دی اف و بعضاً به صورت ترکیبی (شاسی از جنس چوب و دربها از جنس ام دی اف) ساخته می شود، اما مستحکم ترین و رایج ترین نوع کمد دیواری که به دلیل تنوع در طرح و رنگ بسیار مورد توجه ایرانیان قرار گرفته کمد دیواری ام دی اف است.

انواع کمد دیواری

  • کمد دیواری درب بادبزنی (درب بازشو) این کمدها سبک قدیمی تری دارد و بیشتر جهت کمد رختخواب مورد استفاده قرار می گیرد و نیز برای فضاهایی که متراژ کوچک تری در بر دارند کمد دیواری درب بازشو می تواند انتخاب مناسب تری باشد این کمدها در دو سبک مدرن و کلاسیک موجود می باشد
  • کمد دیواری درب‌ ریلی کمدهای درب‌ریلی باید کمد های بزرگتری باشند زیرا بدلیل اینکه ریل کمد نصف فضا را اشغال می کند. یعنی دسترسی به هر دو درب کمد به طور همزمان وجود ندارد. اگر شما کمد درب ریلی را برای اتاق خواب خود انتخاب کردید میتوانید روی دربها ایینه قدی نصب کنید و زیبایی اتاق خود را دو چندان کنید
  • کمد دیواری ویترین درب‌ شیشه‌ای این کمدها معمولا جهت نمایش اشیاء لوکس مانند مجسمه و ظروف کریستالی می‌باشد و محل قرار گیری این کمدها تنها اتاق خواب نیست و میتواند در اشپزخانه یا پذیرایی قرار بگیرد
نمونه کار کمد دیواری

طرح های شیک و زیبای کمد دیواری

طراحی کمد دیواری های لوکس و زیبا در نوین کابین به گونه ای انجام می شود که از فضای اتاق خواب بهترین استفاده صورت گیرد و طراحی با دکوراسیون داخلی منزل همخوانی داشته باشد و تضاد ایجاد نکند. دست طراحان ما برای خلق یک اثر هنری بسیار باز است و پس از بازدید از محل و اندازه گیری دقیق طرح پیشنهادی را برای شما ارسال می کنند تا مورد تایید شما قرار بگیرد.

در زیر تصاویر نمونه کارهای کمد دیواری با طراحی زیبا و لوکس نوین کابین به نمایش گذاشته شده است .

نمونه کار کمد دیواری

نمونه کارهای کمد دیواری که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

مدل و عکس کمد دیواری

مدل کمد دیواری مدرن

کمد دیواری ممبران

کمد دیواری وکیوم سفید

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری هایگلاس

کمد دیواری ریلی هایگلاس

کمد دیواری کودک

دکوراسیون اتاق کودک

کمد دیواری کلاسیک

کمد دیواری ممبران سفید

کمد قهوه ای

کمد دیواری قهوه ای

کمد دیواری سفید

کمد دیواری سفید

دکوراسیون اتاق کودک

کمد دیواری اتاق کودک

کمد دیواری و کشو

کمد دیواری و میز کار

کمد دیواری ایینه کاری شده

کمد دیواری درب آیینه ای

کمد ممبران

کمد دیواری وکیوم

کمد دیواری همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های کمد دیواری به شما در انتخاب دکور مناسب اتاق خواب کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.

فهرست