کابینت ممبران چیست

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت ممبران چیست

کابینت ممبران چیست

کابینت آشپزخانه ممبران
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف سفید برفی
 • جنس درب : ممبران وکیوم
 • جنس صفحه روی جزیره : کورین
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی

توضیحات : کابینت ممبران چیست ؟ کابینت ممبران در واقع روکش وکیوم بر روی ام دی اف خام می باشد. به این شکل که ابتدا ام دی اف خام وسط دستگاه سی ان سی ابزار خورده می شود و در مرحله بعدی به کمک دستگاه پرس مخصوص روکش ممبران روی ام دی اف حکاکی شده پرس می شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید کابینت ممبران دارای درب های حکاکی شده زیبا می باشد. کابینت وکیوم یا ممبران در کنار این درب های زیبا و چشم نواز از ستون های منبت کاری شده نقش برجسته نیز استفاده شده. جنس صفحه این کابینت سنگ کورین است. کابینت های دیواری این دکوراسیون شیک از تاج و زیر چراغ ابزار خورده بهره می برد.

 کابینت ممبران چیست ؟

کابینت ممبران در کنار (کابینت چوب و کابینت روکش چوب) دسته بندی کابینت های کلاسیک راتشکیل می دهند. در واقع کابینت های ممبران تفاوت های بسیاری با هم خانواده های خود (زیر مجموع های کابینت کلاسیک) دارد و در اصل روند تولید کاملا متفاوتی دارند. کابینت های ممبران دارای مغز ام دی اف هستند. در مرحله اول به وسیله دستگاه سی ان سی حکاکی می شوند و روی درب ها نقوش زیبا و کلاسیک ایجاد می شود و در مرحله بعدی روکش ممبران توسط دستگاه پرس وکیوم روی درب های سایز و حکاکی شده پرس می شود این کابینت ها شامل تاج و زیر چراغ و پاخور هستند که در کنار ستون سر ستون های نقش برجسته از جنس رزین و چوب زیبایی دو جندانی به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشند. کابینت های ممبران از نظر تنوع رنگ و محصول بسیار متنوع و گسترده هستند و این امکان را دارند تا هر خانم سخت پسندی را شیفته خود کنند.

سایر نمونه کارهای ممبران

برچسبهای مرتبط
انواع کابینت ممبران, عکس کابینت ممبران, عکس کابینت وکیوم, کابینت قهوه ای رنگ, کابینت ممبران چیست, کابینت ممبران قهوه ای, کابینت وکیوم
نظرات شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست