کابینت هایگلاس فوق برجسته

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت هایگلاس فوق برجسته

کابینت هایگلاس فوق برجسته

کابینت مدرن
 • جنس بدنه : ام دی اف سفید
 • جنس درب : هایگلاس فرامید
 • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال شرکتی
 •  لولا و جک : آرام بند
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی

توضیحات: کابینت هایگلاس فوق برجسته شامل دو رنگ هایگلاس کرم بیانکو و فرامید گردویی تیره همراه جزیره ای زیبا در کنار کمد فر و ماکروفر می باشد. این کار در شمال کشور اجرا شده و ستون های چوبی با نمای ام دی اف پوشانده شده. و هماهنگی لازم بین پذیرایی و آشپزخانه اعمال شده. و زیبایی کار را دو چندان کرده. در کابینت های دو رنگ باید کمی تضاد بین دو رنگ اصلی وجود داشته باشد. و اگر یکی از رنگها روشن باشد به انعکاس نور منزل شما کمک می کند. جنس صفحه این کابینت سنگ مصنوعی کورین است. کابینت به صورت دستگیره مخفی اجرا شده است. نور پردازی در آشپزخانه و فضای بین کابینتی امری مهم است. که باعث زیبایی دو چندان دکوراسیون منزل شما می شود.

کابینت هایگلاس فوق برجسته در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر پراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک قیمت پایین تری دارند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای هایگلاس فرامید

کابینت دو رنگ

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست