گالری تصاویر کابینت های گلاس

به صفحه گالری تصاویر کابینت های گلاس خوش آمدید! در این بخش کلیه تصاویر نمونه کارهای اجرا شده از این سبک را برای شما به ارمغان آورده ایم.

کابینت های گلاس از نوع کابینت های مدرن است. ورق «های گلاس» متریال اصلی این سبک کابینت است. ورق هایگلاس یک نوع ورق با مغزی ام دی اف و با روکشی پلاستیکی از جنس پلکسی گلاس می‌باشد. معمولاً ورق های های گلاس تنها از یک طرف با پلکسی گلاس پوشیده شده و سمت دیگر ورق با لایه های ارزانتر پوشش داده می‌شود.

این لایه حالتی براق، شفاف، و زیبا به ورق «های گلاس» میدهد. پس دلیل براق بودن کابینت های هایگلاس، به دلیل پوشش پلکسی گلاس روی ورق های گلاس می باشد. این ورق ها به دلیل براق بودن، کاربرد زیادی در ساخت تجهیزات دکوراسیون داخلی از جمله کابینت، کمد دیواری، دکور و غیره پیدا کرده است.

مدل های بسیار زیبایی با این نوع ورق در کابینت سازی و دکوراسیون اجرا می‌شود و قیمت نسبتاً مناسبی دارد. ورق هایگلاس در برابر رطوبت مقاومت بالاتری نسبت به ام دی اف دارد.

دلیل مقاومت بالاتر های گلاس در مقایسه با ام دی اف، نوع روکش این ورق هاست که از جنس پلی گلاس می باشد. این روکش ها در برابر آب آسیبی نمیبینند.

از معایب کابینت های هایگلاس می‌توان به لک پذیری و خش پذیری بالای آنها و این موضوع که درسته که ورق های گلاس نسبت به ورق ام دی اف مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت دارد اما کاملاً ضدآب نیست و درصورت آسیب دیدن روکش ورق، آب وارد مغزی آن شده و خراب میشود.

گالری تصاویر کابینت های گلاس و نمونه کارهای اجرا شده ی این سبک در نوین کابین را در پایین این بخش مشاهده فرمایید.

کابینت خاکستری

کابینت های گلاس خاکستری

کابینت های گلاس دو رنگ

کابینت هایگلاس دو رنگ

نمونه کابینت های گلاس براق

کابینت براق

کابینت هایگلاس مدرن سفید

کابینت هایگلاس مدرن سفید

کابینت هایگلاس کرم نسکافه ای

کابینت هایگلاس کرم نسکافه ای

کابینت هایگلاس دو رنگ شیک

کابینت هایگلاس دو رنگ شیک

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت های گلاس سفید اکلیلی

کابینت های گلاس سفید

کابینت های گلاس سفید

کابینت مدرن منحنی

کابینت هایگلاس سفید همراه جزیره

کابینت هایگلاس سفید همراه جزیره

فهرست