1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

طرح کمد دیواری

امروزه طرح کمد دیواری به یکی از جزئیات مهم در دکوراسیون داخلی منزل تبدیل شده است. و کمتر خانه‌ای پیدا می‌شود که فاقد این مدل کمد باشد. از این رو در سال ۲۰۱۹ انواع مدل جدید کمد دیواری ۲۰۱۹ طراحی شده‌اند. و اگر شما تمایل دارید تغییرات مثبتی را در فضای منزل خود ایجاد کنید بهتر است طرح های جدید کمد دیواری ها را روی دیوار اتاق خواب و اتاق نشیمن و … نصب نمایید.

همانطور که می‌دانید کمدهای دیواری فضایی ایده آل را برای قرار دادن و چیدمان وسایل فراهم می‌کنند. همچنین این مدل کمدها باعث ایجاد نظم در فضای منزل می‌شوند و شما می‌توانید در قفسه ها و شلف ها و قسمت های مختلف کمد وسایل تان را به راحتی بچینید.

در ساخت کمد دیواری از متریال های مختلف نظیر ام دی اف و هایگلاس و چوب و … استفاده می‌شود. که هر کدام از این مدل ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند.

با توجه به اینکه کمدهای دیواری روی دیوار نصب می شوند. و فضای زیادی را به خود اختصاص می دهند. بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب طرح و رنگ آن ها حساسیت لازم را به خرج دهید. و علاوه بر کارایی کمد به زیبایی ظاهری آن نیز توجه داشته باشید تا دکوراسیون داخلی منزل شما بی نظیر و متفاوت به نظر برسد.

برای مشاهده بیشتر عکس و مدل کمد دیواری مناسب با اتاق کوچک و یا بزرگ شما اینجا کلیک کنید.

علاوه بر این در هنگام انتخاب طرح و رنگ کمد ام دی اف دیواری بهتر است به طرح و رنگ سایر وسایل موجود در اتاق مورد نظر خود توجه کنید تا در دکوراسیون داخلی هماهنگی و تناسب بیشتری برقرار شود.

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کمد دیواری cnc

کمد دیواری cnc

فهرست