1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

عکس دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین و کاربردی ترین دکوراسیون منزل محسوب می شود و زیبایی آن نقش مهمی در دکور کلی ایفا می کند. نوین کابین در راستای طراحی کابینت آشپزخانه و تولید اهدافی همچون ارائه خدمات حرفه ای در کنار اقتصادی ترین قیمت را دنبال می کند و همواره کوشیده تا رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید.

تیم طراحی نوین کابین همواره در طی سالها کوشیده تا خود را به روز نگاه دارد و جدیدترین طرح ها را در ایران پیاده سازی کند، همچنین در خط تولید نیز ماشین آلات پیشرفته به کمک استادکاران در تولید انواع کابینت آشپزخانه با هر طرح و متریالی آمده تا جامه عمل به طراحی ها بپوشاند و در نهایت ایده های شما را به واقعیت تبدیل کند.

در این بخش عکسهای دکوراسیون آشپزخانه اعم از عکس دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک و مدرن را مشاهده می‌فرمایید. به طور کلی عکس کلیه نمونه کارهای اجرا شده را برای شما عزیزان گرداوری نمودیم.

همچنین می توانید ۴۰ مدل عکس کابینت آشپزخانه را اینجا مشاهده بفرمایید.

دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های هر منزل است که اغلب افراد وقت زیادی را در آن صرف می‌کنند. پس اهمیت به آن دور از ذهن نیست.

عکسهای مدل دکوراسیون آشپزخانه میتونن برای تغییر و تحول اساسی در چیدمان آشپزخانه‌تان ایده خوبی برایتان باشند. و همچنین از طرح و مدل های جدید که توسط تیم عکسبرداری نوین کابین برای شما فراهم شده است استفاده نمایید.

کابینت پله ای

کابینت پله ای جدیدترین مدل برای آشپزخانه مدرن

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی راش

کابینت چوبی راش

کابینت طرح رومی

کابینت طرح رومی سفید

نمونه کار کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک نوین کابین

نمونه کابینت نئوکلاسیک دورنگ

کابینت انزو سفید

کابینت انزو سفید

کابینت خاکستری

کابینت های گلاس خاکستری

عکس کابینت طرح چوب

کابینت طرح چوب قهوه ای

کابینت آشپزخانه طرح چوب

کابینت طرح چوب سفید

فهرست