۵۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید در سبک های مدرن و کلاسیک - نوین کابین
۵۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید

۵۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید

امروزه با ساخت و سازهای جدید و متصل بودن آشپزخانه به سایر اتاق ها دکوراسیون آشپزخانه نقش مهمی را در زیباسازی خانه ایفا می‌کند. چیدمان آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است. وسایلی مثل یخچال، اجاق گاز، قابلمه ها، ظروف مختلف و … باید در جای مناسب قرار گیرند. برای خانه‌های کوچک، طراحی درست و استفاده بهینه از فضاهای آشپزخانه موجب می‌شود تا آشپزخانه شلوغ و بهم ریخته به نظر نرسد. در این نوع خانه ها برای بزرگ جلوه دادن محیط معمولاً جلوی آشپزخانه را باز می‌گذارند.

دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه بخش بزرگی از دکوراسیون داخلی هر خانه ای محسوب می شود، چراکه تمام افراد خانواده به دلایل مختلف روزانه چندین بار به آشپزخانه مراجعه می کنند پس نظم و ترتیب اهمیت ویژه ای دارد به همین جهت از کابینت ها برای زیبایی و نظم و ترتیبی که به محیط می بخشد استفاده می شود. از طرفی محیط آشپزخانه های امروزی از سالن پذیرایی به وضوح آشکار است پس اهمیت ویژه ای دارد که کابینت های زیبایی برای دکوراسیون خود انتخاب کنیم. در این مقاله قصد دارم تا کلی عکس دکوراسیون آشپزخانه به اشتراک بگذاریم و انواع مدل های روز کابینت را به همراه مشخصات به شما معرفی کنیم تا با دید بهتری مدل دکوراسیون آشپزخانه خود را انتخاب کنید.

دکوراسیون آشپزخانه

اگر کابینت ها به طور کاربردی طراحی شده باشند، می‌توان کلیه وسایل را در آن ها جای داد و آشپزخانه‌ای خلوت را به نمایش گذاشت. بنابراین با توجه به نیاز بازار و عموم مردم کابینت آشپزخانه قدم در عرصه نوین و با طراحی به روز نظر عموم را به خود جلب کرده ما در این مقاله ۵۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید در سبک ها و طرح های متنوع ( کابینت کلاسیک و کابینت مدرن و کابینت پولیشی ) را برای شما جمع آوری کرده‌ایم.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

دکوراسیون آشپزخانه مدرن شامل مدل های هایگلاس، فوق برجسته و کابینت اتریش، کابینت نیمن، کابینت ام دی اف می باشد که هر کدام از این محصولات مشخصات و قیمت مختلفی دارند. دکوراسیون آشپزخانه مدرن امروزه کمی دست خوش تغییرات بوده است به طور مثال کابینت ها امروزه تنوع بسیاری پیدا کرده اند و در بسیاری موارد کابینت دو رنگ طراحی و ساخته می شوند، یا امروزه بیشتر از دستگیره مخفی در این سبک استفاده می شود یا بر خلاف گذشته در سبک مدرن از تاج و زیر چراغ استفاده نمی شود تا کار جلوه ی مدرن تری پیدا کند. وجود جزیره آشپزخانه یا کانتر در قسمت ورودی آشپزخانه می تواند کمک بسیاری به زیبایی بیشتر محیط سالن پذیرایی و دکوراسیون آشپزخانه شما داشته باشد و در عین حال که ظاهری مدرن به خانه شما می بخشد و کارایی و فضایی را در اختیارتان قرار می دهد و با توجه به خانه های کوچک امروزی که به مشرف به سالن پذیرایی است کمک می کند تا در هنگام حضور مهمان کمترین دید به آشپزخانه وجود داشته باشد.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن های گلاس

همچنین از اهمیت نورپردازی مناسب در دکوراسیون آشپزخانه مدرن قافل نشوید که تمام زحمات قبلی به باد خواهد رفت. توجه داشته باشید همان دقت و توجه ای که هنگام خرید کابینت که مهم ترین رکن آشپزخانه است به خرج می دهید همان مقدار هم در خرید کاشی بین کابینتی و کف آشپزخانه دقت داشته باشید. لازم به ذکر است رنگ یخچال، ماشین لباسشویی و ظرفشویی، گاز و فر و تمامی وسایلی که در آشپزخانه است در زیبایی نهایی تاثیر بسیاری دارد لیکن تمامی محیط به یکباره دیده می شود و هرچه هارمونی رنگ را بیشتر رعایت کرده باشید نتیجه بهتری خواهید گرفت.

جهت مشاهده صدها مدل جدید کابینت و دکوراسیون آشپزخانه کلیک کنید.

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک شامل مدل های طرح چوب (روکش چوب)، تمام چوب (چوب) و کابینت ممبران (وکیوم) می باشد. این سبک الهام گرفته شده از کابینت های چوبی قدیمی مخصوصا در اروپاست و به مرور دچار تغییراتی شده تا به شکل امروزی در آمده. همه این سبک را به ابزار و حکاکی هایی که روی درب کابینت هایست می شناسند همچنین وجود ستون های منبت کاری شده دلیلی بر محبوبیت روز افزون این سبک است. وجود تاج، زیر چراغ، گل و ستون های منبت کاری شده از دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک یک چهره شلوغ به نمایش گذاشته است، شلوغ اما دیدنی و تاثیر گذار البته عده ای این شلوغی را نمی پسند و این بحثی کاملا سلیقه ایست.

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

هر سه مدل این سبک از نظر ظاهری شباهت های زیادی دارند اما در روند تولید و متریال و طول عمر تفاوت های بسیاری دارند به طور مثال دکوراسیون طرح چوب و تمام چوب رنگ می شوند اما دکوراسیون ممبران روکش وکیوم روی آنها پرس می شوند یا مغز دکوراسیون ممبران و طرح چوب ام دی اف است اما در دکوراسیون تمام چوب اثری از ام دی اف نیست و از چوب طبیعی درختان استفاده می شود که البته قیمت بالایی هم دارند و طبیعتا بهترین کیفیت و بیشترین طول عمر را میان تمامی محصولات دارند. اما دکوراسیون طرح چوب شبیه ترین مدل به کابینت چوب است به طوری که بر روی ام دی اف یک لایه روکش طبیعی چوب پرس می شود و بعد از حکاکی رنگ می شود اینگونه هم دی قیمت صرفه جویی شده هم به طبیعتمان رحم کرده ایم هم یک دکوراسیون آَپزخانه کلاسیک شیک داریم.

جهت آشنایی بیشتر با انواع دکوراسیون آشپزخانه و کابینت نئوکلاسیک کلیک کنید.

دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک جدیدترین سبک دکوراسیون آشپزخانه است که در واقع ترکیب و تلفیق دو سبک کلاسیک و مدرن است با پوسته ای جدید و جذاب تر، دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک معمولا ضخامت بیشتری نسب به سبک کلاسیک و مدرن دارد علت هم عمق بیشتر ابزار و حکاکی هایی است که توسط دستگاه سی ان سی روی درب ها شکل می بندد. سبک نئوکلاسیک شامل سه مدل به نام های کابینت پوششی، کابینت پولیشی و کابینت انزو است، در تمام مدل های نام برده شده از ام دی اف استفاده می شود. جنس رنگی که در این سبک استفاده می شود رنگ پوششی و پولیشی است. دکوراسیون آشپزخانه نوکلاسیک شامل تاج و زیر چراغ و ستون های حکاکی شده و نقش و نگار دار مختص به خود است و از این نظر کاملا متفاوت با سبک کلاسیک است و از نظر ظاهری شباهت چندانی ندارد. دوام و مقاومت این سبک بسیار بالا است و غیر از کابینت و دکوراسیون آشپزخانه می تواند در دکوراسیون داخلی یا فروشگاهی شیک از آن بهره برد.

اگر می خواهید بدانید چه کابینت مناسب آشپزخانه شماست کلیک کنید.

دکوراسیون آشپزخانه دو رنگ

یکی از مسائلی که طی سالیان گذشته روز به روز بیشتر شده استفاده از کابینت دو رنگ است. منظور اینه که در دکوراسیون آشپزخانه که شامل کابینت آشپزخانه از دو رنگ استفاده می شه حالا سبک دکوراسیون چی باشه تفاوتی ندارد چون همه سبک ها رو میشه دو رنگ اجرا کرد البته نمیشه یک رنگ از سبک کلاسیک و یک رنگ از سبک مدرن انتخاب کنید و باید دو رنگ رو از یک سبک انتخاب کنید. توجه کنید از رنگ های متضاد استفاده کنید تا جلوه و نمای بیشتری به محیط آشپزخانتان ببخشید. اگر بخواهیم چند تا از محبوب ترین دکوراسیون آشپزخانه دو رنگ رو معرفی کنیم می توانیم به ترکیب رنگ سفید و قهوه ای یا سفید و طوسی یا سفید و آبی در سبک نئوکلاسیک اشاره کرد.

دکوراسیون آشپزخانه بزرگ

اگر آشپزخانه شما بزرگ است و به دنبال دکوراسیون مناسب برای آشپزخانه بزرگ هستید پیشنهاد میکنیم از رنگ های تیره مثل قهوه ای استفاده کنید لیکن رنگ های تیره در آشپزخانه بزرگ چشم نوازی بیشتری دارد، همچنین کاشی بین کابینتی و کف آشپزخانه از رنگ های روشن و ضد کابینت ها بهترین گزینه است. توجه داشته باشید برای زیبایی هرچه بیشتر در دکوراسیون آشپزخانه بزرگ باید از تضاد رنگی استفاده کرد تا دکور شما چشم نوازی بیشتری داشته باشد. همچنین استفاده از طرح های دو رنگ می تواند جذابیت و زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما را بیش از پیش کند. کابینت های کلاسیک و نئوکلاسیک بهترین گزینه ها برای دکوراسیون آشپزخانه بزرگ می باشد. استفاده از کانتر، جزیره، ویترین شیشه ای و دکوری علاوه بر کارایی یکی از مزایای آشپزخانه های بزرگ است که معمولا آشپزخانه های کوچک از این موارد محروم هستند.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

طراحی و اجرای دکوراسیون در یک آشپزخانه کوچک به مراتب سخت تر از آشپزخانه بزرگ است لیکن محدودیت فضا می تواند موانع زیادی در طراحی ماسب محیط ایجاد کند و این مهارت طراح است که چگونه از کمترین فضاها بیشترین بهره را ببرد. استفاده از رنگ های روشن نظیر کرم و سفید در آشپزخانه های کوچک انتخاب بهتری است چراکه محیط کوچک آشپزخانه شما را بزرگ تر نشان می دهد و از نظر انعکاس نور انتخاب مناسب تری محسوب می شود. سبک کابینت مدرن بهترین انتخاب برای دکوراسیون آشپزخانه کوچک می باشد.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

وقتی اسم کالای ایرانی به میان می آید اکثر مردم تمایلی به خرید آن جنس نشان نمی دهند استدلال این افراد این است که جنس ایرانی کیفیت و مرغوبیت نداره هیچ فرقی هم براشون نداره که اون محصول چیه و کلی به قضیه نگاه می کنند، عده ای هم فارق از کیفیت دوست دارند که از کالای ایرانی حمایت کنند و به همین دلیل اجناس ایرانی می خرند به نظر ما هردو این طرز فکرها اشتباه است و باید دید آن محصول چیست و توسط چه شرکتی تولید شده به طور مثال در دکوراسیون آشپزخانه خیلی از کشورها از تولید کنندگان ایرانی خرید می کنند مخصوصا در کشور های همسایه و حوزه خلیج فارس، البته که هر محیط دکوراسیون مناسب خود را طلب می کند. دکوراسیون آشپزخانه ایرانی شامل طیف گسترده رنگی و طرحی می باشد که توسط چندین برند ایرانی تولید می شود. کابینت های ایرانی تمامی مدل های کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک را شامل می شود.

جهت مشاهده کابینت ایرانی کلیک کنید.

دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای

 دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای شامل کابینت های هایگلاس از برند های مختلف ترک است البته ترکها چه از نظر متریال چه از نظر تنوع رنگ و مدل و چه از نظر یراق آلات کارنامه قابل دفاعی دارند قیمت دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای نسبت به مشابه ایرانی بالا تر است، همچنین تنوع رنگ و مدل ها در برند های ترک بسیار بیشتر است اما تمامی مدل های مذکور عمدتا در سبک مدرن می باشد و داخل کشور مونتاژ می شود اما جنس متریال اولیه آنها ترک است. ترک ها در طراحی و معرفی مدل ها و رنگ های جدید در جهان امروز حرف های زیادی در دکوراسیون آشپزخانه برای گفتن دارد و در بازار خارج ایران پای به پای برند های اروپایی در حال رقابت است که در برند های داخلی با توجه به کیفیت خوب محصولات شاهد این مهم نیستیم.

هر آن چیز یک آشپزخانه مدرن احتیاج دارد.

دکوراسیون آشپزخانه پنجره دار (بدون پنجره)

پنجره در آشپزخانه مزایا و معایبی دارد، متاسفانه بسیاری از سازندگان توجه زیادی به جای پنجره نمی کنند یا اصلا از آن در آشپزخانه استفاده نمی کنند. طبیعتا وجود پنجره نور محیط را بهتر می کند و دکوراسیون شما را زیبا تر می کند اما اگر در آشپزخانه پنجره ندارید حتما از نورپردازی استفاده کنید زیرا اگر شما بهترین دکور را در آشپزخانه داشته باشید تا نور مناسبی وجود نداشته باشد نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت. امروزه برای زیبا تر دیده شدن محیط آشپزخانه مخصوصا قسمت پنجره در سبک نئوکلاسیک و کلاسیک از قاب پرده بالای پنجره استفاده می شود تا برخلاف گذشته پنجره قطع کننده دکوراسیون آشپزخانه نباشد و به زیبایی محیط اضافه کند.

نحوه محاسبه قیمت کابینت آشپزخونتون رو میخواین بدونین؟ یا دنبال تولیدی کابینت با قیمت مناسب هستین؟ قیمت کابینت آشپزخانه رو از دست ندین!!!

دکوراسیون آشپزخانه سفید

آشپزخانه سفید محبوب ترین و پرفروش ترین محصول در سالیان گذشته بوده به طوری که فارغ از سبک دکوراسیون رنگ سفید محبوب ترین انتخاب مشتریان است. علت اینه که رنگ سفید در آشپزخانه دو رنگ بسیار مورد استفاده قرار می گیرد لیکن به انعکاس مناسب نور در محیط آشپزخانه هم کمک می کند. البته رنگ سفید تک فارق از سبک هم محبوبیت زیادی دارد. در ضمن این رنگ در دکوراسیون فروشگاهی هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم علاقمند به دکوراسیون آشپزخانه سفید هستید توجه داشته باشید رنگ صفحه کابینت، کاشی بین کابینتی و کف آشپزخانه را از رنگ های متضاد استفاده کنید تا زیبایی محیط آشپزخانتان را بیش از پیش کنید.

چرا کابینت سفید پرفروش ترین محصول سال های اخیر شده است؟

عکس دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون اشپزخانه امروزه تنوع بسیاری در سبک های متنوع پیدا کرده که شامل سبک کلاسیک، مدرن و نئوکلاسیک می شود. کابینت کلاسیک شامل سه مدل (کابینت طرح چوب، کابینت ممبران، کابینت چوب) می باشد. کابینت مدرن نیز شامل (کابینت های گلاس، کابینت فوق برجسته، کابینت ملامینه) است، همچنین کابینت نئوکلاسیک هم شامل (کابینت پوششی، کابینت پولیشی، کابینت انزو) است ما برای آشنایی بیشتر شما عزیزان با انواع مدل های نام برده شده ۵۰ عکس دکوراسیون آشپزخانه را گرداوری کردیم تا انتخاب آگاهانه و هوشمندانه ای برای دکوراسیون آشپزخانه خود انتخاب کنید.

۵۰ ایده عکس کابینت آشپزخانه را از دست ندهید.

 

دکوراسیون آشپزخانه شیک جدید

 

دکوراسیون آشپزخانه شیک سفید
دکوراسیون آشپزخانه شیک سفید
دکوراسیون آشپزخانه جدید قهوه ای
دکوراسیون آشپزخانه جدید قهوه ای
جدیدترین مدل دکوراسیون آشپزخانه ایرانی
جدیدترین مدل دکوراسیون آشپزخانه ایرانی
دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای
دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای
دکوراسیون آشپزخانه با پنجره
دکوراسیون آشپزخانه با پنجره
دکوراسیون آشپزخانه های گلاس
دکوراسیون آشپزخانه های گلاس

 

با مشاهده عکسهای شیکِ مات و براقِ کابینت های گلاس به فکر خرید کابینت مدرن افتادین؟ قبل از خرید کابینت پیشنهاد می‌کنم مطلب در مورد کابینت های گلاس به همراه مزایا و معایب این سبک کابینت رو مطالعه فرمایید.

 

مدل دکوراسیون آشپزخانه کوچک ایرانی
مدل آشپزخانه کوچک ایرانی
مدل کابینت دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک
مدل کابینت کلاسیک
مدل دکوراسیون آشپزخانه رومی
مدل دکوراسیون آشپزخانه رومی
مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن
مدل دکوراسیون آشپزخانه مدرن
دکوراسیون آشپزخانه جدید مدرن
دکوراسیون آشپزخانه جدید مدرن
مدل دکوراسیون آشپزخانه چوبی
مدل دکوراسیون آشپزخانه چوبی
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه وکیوم
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه وکیوم
دکوراسیون آشپزخانه ممبران بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه ممبران بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک
دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

دکوراسیون آشپزخانه جدید کوچک
دکوراسیون آشپزخانه جدید کوچک
دکوراسیون آشپزخانه روشن
دکوراسیون آشپزخانه روشن
دکوراسیون آشپزخانه بزرگ ایرانی
دکوراسیون آشپزخانه بزرگ ایرانی
دکوراسیون آشپزخانه بروز شیک
دکوراسیون آشپزخانه بروز شیک
دکوراسیون آشپزخانه طرح جدید
دکوراسیون آشپزخانه طرح جدید
دکوراسیون آشپزخانه چوب
دکوراسیون آشپزخانه چوب
دکوراسیون آشپزخانه مدرن
دکوراسیون آشپزخانه مدرن
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه طرح انزو
جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه طرح انزو
دکوراسیون آشپزخانه بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای
دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای
دکوراسیون آشپزخانه پست مدرن بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه پست مدرن بزرگ
دکوراسیون آشپزخانه پنجره دار
دکوراسیون آشپزخانه پنجره دار
دکوراسیون آشپزخانه کابینت ایرانی دو رنگ
دکوراسیون آشپزخانه کابینت ایرانی دو رنگ
دکوراسیون آشپزخانه لاکچری
دکوراسیون آشپزخانه لاکچری
دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک
دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک
دکوراسیون آشپزخانه لوکس
دکوراسیون آشپزخانه لوکس
دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک سفید
دکوراسیون آشپزخانه نئوکلاسیک سفید
دکوراسیون آشپزخانه کابینت های گلاس سفید مشکی براق
دکوراسیون آشپزخانه کابینت های گلاس سفید مشکی براق
دکوراسیون آشپزخانه کابینت مدرن های گلاس گردوئی
دکوراسیون آشپزخانه کابینت مدرن های گلاس گردوئی
کابینت و دکوراسیون آشپزخانه پرطرفدار کلاسیک چوب سفید رنگ
کابینت و دکوراسیون آشپزخانه پرطرفدار کلاسیک چوب سفید رنگ
دکوراسیون آشپزخانه جدید طرح انزو
دکوراسیون آشپزخانه جدید طرح انزو

دکوراسیون آشپزخانه روکش چوب

دکوراسیون آشپزخانه ام دی اف
جدیدترین مدل دکوراسیون آشپزخانه چوب
جدیدترین مدل دکوراسیون آشپزخانه چوب
دکوراسیون آشپزخانه جدید تمام چوب
دکوراسیون آشپزخانه جدید تمام چوب
دکوراسیون آشپزخانه پوششی
دکوراسیون آشپزخانه پوششی
دکوراسیون آشپزخانه جدید شیک
آشپزخانه جدید شیک

مجموعه نوین کابین در صدد جمع آوری عکس به روزترین کابینت های امروزی و مورد پسند عام این مقاله را تحت عنوان ۵۰ نمونه دکوراسیون آشپزخانه جدید در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اطلاعات بیشتر شما می‌توانید با شماره ها و راه های ارتباطی با ما تماس حاصل فرمایید. شایان ذکر است که این مجموعه برای مشتریان خود و لاغیر طراحی رایگان انجام می‌دهد. شما می‌توانید آشپزخانه خود را قبل از نصب کابینت به صورت مجازی مشاهده نمایید.

برای مشاهده نمونه کارهای بیشتر می توانید صفحه اینستاگرام نوین کابین را دنبال فرمایید.

مطالب مرتبط

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست