عکس کمد دیواری

انتخاب طرح و مدل های کمد دیواری جدید دغدغه بسیاری از افراد است. خیلی ها به دنبال مدل های کمد دیواری جدید هستند که بتوانند آن را با دکوراسیون منزل خود هماهنگ نمایند.

کمدهای دیواری در بیشتر خانه های ایرانی وجود دارد. ایجاد فضای ذخیره ساز با امکان یکدست بودن با دیوارها از جمله مهمترین ویژگی کمدهای دیواری است که باعث افزایش استفاده از آن ها شده است.

اما موضوعی که در این بخش به آن می‌پردازیم نمای ظاهری کمدهای دیواری است که به علت استفاده از کمد دیواری برای سال های طولانی و عدم امکان تغییر ظاهر آن در بازه‌های زمانی کوتاه مدت، از اهمیت ویژه ای برای ساکنین منزل برخوردار است. انتخاب طرح و مدل کمد دیواری جدید دغدغه بسیاری از افراد است. طرحی که تا سال ها جدید و متفاوت بماند و با سلیقه و روحیه اعضای خانواده سازگاری داشته باشد و از سوی دیگر با توجه به عکس کمد دیواری با دیگر هارمونی مناسبی با دکوراسیون داخلی منزل شما برقرار نماید.

در این بخش مجموعه عکس کمد دیواری را از نمونه کارهای نوین کابین برای شما عزیزان به ارمغان آورده‌ایم. که کلیه سبک های کمد لباس مدرن و کلاسیک در انواع رنگ های روشن و تیره را برای مشاهده شما عزیزان گرد آورده‌ایم.

مدل و عکس کمد دیواری

مدل کمد دیواری

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کمد دیواری ممبران

کمد دیواری وکیوم سفید

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری هایگلاس

کمد دیواری ریلی هایگلاس

کمد دیواری کودک

دکوراسیون اتاق کودک

کمد دیواری کلاسیک

کمد دیواری ممبران سفید

کمد قهوه ای

کمد دیواری قهوه ای

کمد دیواری سفید

کمد دیواری سفید

دکوراسیون اتاق کودک

کمد دیواری اتاق کودک

فهرست