1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کابینت ایرانی

دکوراسیون آشپزخانه در منازل ایرانی از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. ایرانی ها به آشپزخانه نگاه ویژه و خاصی دارند. علی الخصوص خانم ها برای دکوراسیون آشپزخانه حساسیت زیادی به خرج می دهند. همانطور که بالاتر گفته شد، با گذشت زمان به دلیل کوچک تر شدن فضای اکثر آپارتمان ها نسبت به سابق دکوراسیون خانه ها به سمت سادگی و روشنایی میرود تا فضای خانه ها بزرگ تر و دل نوازتر جلوه دهد‌.

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی متشکل از کابینت ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. دکوراسیون آشپزخانه مدرن با استفاده از رنگ کابینت های روشن و همچنین استفاده از دو رنگ متضاد و به کارگیری دستگیره های مخفی و مگنتی می‌تواند گزینه بسیار مناسب و مینیمال و مقرون به صرفه‌ای برای آشپزخانه های ایرانی باشد.

امروزه از دکوراسیون ها با طراحی مدرن و مینیمال در آشپزخانه های ایرانی بسیار بیشتر از سابق استفاده میشود. همچنین ظاهر ساده و استفاده از رنگ های روشن فضای آشپزخانه های ایرانی را بازتر، بزرگ تر، روشن تر و چشم نوازتر نشان می‌دهد.

کابینت ایرانی کلیه طرح و مدل های کابینت را اعم از کلاسیک و مدرن در بر می‌گیرد. ولی طرح کابینتهای کلاسیک در نوع چیدمان کابینت ایرانی بیشتر به چشم می‌خورد. کابینت های پرکارتر و شلوغ تر همانند سبک کابینتهای چوبی، کابینت طرح چوب و کابینت رومی…

ولی ناگفته نماند سبک کابینت مدرن نیز در دکور آشپزخانه مدرن بسیار دیده شده و شما در نمونه کارهای این بخش شاهد این روند نمونه کار می‌باشید.

همچنین پیشنهاد می‌کنم مطلب آشپزخانه مدرن ایرانی رو از دست ندهید.

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی فندقی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی سنتی

کابینت چوبی راش

کابینت چوبی راش

عکس کابینت کلاسیک سفید

کابینت کلاسیک سفید

کابینت ممبران جدیدترین مدل 2019

کابینت ممبران جدیدترین مدل ۲۰۱۹

عکس کابینت ممبران شیک

کابینت ممبران شیک

کابینت آشپزخانه مطبخ دار

کابینت آشپزخانه مطبخ دار

کابینت ام دی اف برجسته

کابینت رنگ روشن ام دی اف

کابینت ممبران کرم

کابینت ممبران کرم

کابینت آشپزخانه

مدل کابینت ممبران جدید

فهرست