1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کابینت قهوه ای

رنگ قهوه ای از انواع رنگ هایی است که علاوه بر زیبایی و جذابیت خاصی که دارد در فضای آشپزخانه باعث ایجاد حس آرامش می‌شود. و این رنگ زیبا هیچوقت از مد نمی افتد. بنابراین اگر شما تمایل دارید کابینت آشپزخانه تان رنگی بی نظیر و جذاب داشته باشند مدل کابینت قهوه‌ای می‌تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل محسوب شود.

کابینت ها به رنگ قهوه‌ای سادگی و زیبایی خاصی دارند و این مدل کابینت ها برای آشپزخانه ها با فضای بزرگ انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می شوند. همچنین رنگ قهوه ای را می توانید با سایر رنگ ها نظیر سفید و کرم و زرد و … به راحتی ترکیب کنید و دکوراسیونی بی نظیر را در فضای آشپزخانه منزل تان ایجاد نمایید.
کابینت ها به رنگ قهوه‌ای روشن برای آشپزخانه ها با فضای کوچک انتخابی مناسب و ایده آل محسوب می‌شوند و اگر شما تمایل دارید در فضای آشپزخانه های کوچک از این رنگ کابینت استفاده نمایید بهتر است در فضای آشپزخانه نورپردازی مناسبی را طراحی نمایید.

ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ های روشن، یکی از محبوب ترین ترکیب رنگ هاست. همچنین رنگ قهوه ای بازه‌ رنگی بسیاری دارد. مانند قهوه ای سوخته ، قهوه ای روشن ، قهوه ای تیره ، قهوه ای گردویی و یا فندقی و ….

که هرکدام از این این طیف رنگ ها مناسب برای آشپزخانه خاصی است. لازم است بدانید رنگ قهوه ای سوخته برای آشپزخانه بزرگ و پرنورتر مناسب است. کابینت ها با رنگ قهوه ای گردویی برای آشپزخانه ها با فضای مدرن انتخابی مناسب محسوب می‌شوند. و شما می توانید با نصب این مدل کابینت ها در آشپزخانه منزل تان فضای دلچسبی را ایجاد نمایید.

همچنین کابینت های قهوه ای فندقی در فضای آشپزخانه گرما و صمیمت خاصی را ایجاد می‌کنند و این مدل کابینت ها برای دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک انتخابی مناسب محسوب می شوند.

در ادامه می‌توانید نمونه کارهای کابینت قهوه‌ای رنگ در انواع سبک مدرن و کلاسیک را مشاهده بفرمایید.

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت آشپزخانه کرم قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت دو رنگ سفید قهوه ای

کابینت ام دی اف برجسته

کابینت رنگ روشن ام دی اف

کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ آشپزخانه

کابینت ام دی اف فوق برجسته

کابینت ام دی اف فوق برجسته

کابینت چوبی بلوط

کابینت چوبی بلوط

کابینت آشپزخانه سفید شکلاتی

کابینت سفید شکلاتی

طراحی کابینت ممبران گردویی

طراحی کابینت ممبران گردویی

کابینت ممبران قهوه ای

کابینت ممبران قهوه ای رنگ

کابینت تمام چوب گیلاس

کابینت چوب گیلاس

فهرست