1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کمد اتاق کودک

کمد دیواری یکی از انواع وسایل و تجهیزاتی است که کاربردهای فراوانی دارد. و هم چنین کمد های دیواری می‌توانند فضای ذخیره سازی مناسبی را برای شما ایجاد کنند. در ادامه این مطلب انواع مدل کمد دیواری اتاق کودک را مشاهده خواهید کرد.

یکی از بهترین ایده ها برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک نصب کمد دیواری است. کمد دیواری برای اتاق فرزندتان را باید به گونه‌ای انتخاب کنید که با سایر وسایل موجود در درون اتاق همخوانی و مطابقت داشته باشد.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق کودک می‌تواند در روحیه او تاثیرات قابل توجهی را بگذارد. یکی از بهترین وسیله ها در درون اتاق کودک کمد دیواری است شما می‌توانید با نصب کمد دیواری در درون اتاق فرزند خود از شلوغی و بهم ریختگی اتاق جلوگیری کند.

برای مشاهده نمونه کارهای کمد دیواری کلیک نمایید.

ابعاد کمد دیواری اتاق خواب بستگی به ابعاد آن دارد و شما می‌توانید در درون کمد دیواری لباس و اسباب بازی و کباب داستان و …. را قرار دهید. بهتر است رنگ کمد دیواری اتاق فرزندتان را از بین رنگ های شاد مانند آبی و زرد و نارنجی و …. انتخاب کنید.

همچنین مطابقت رنگ کمد دیواری با سایر وسیله های موجود در دکوراسیون یکی از مهم ترین مسائلی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. امروزه در بیشتر خانه ها مدل های متنوعی از کمد دیواری به چشم می‌خورد و شما میتوانید از کمد دیواری به عنوان یک عنصر کاربردی و تزیینی استفاده کنید. نصب کمد دیواری بر روی دیوار باعث می‌شود تا فضای اتاق شما بزرگ تر به نظر برسد و همچنین طرح کمد دیواری در زیبایی دکوراسیون اتاق شما تاثیر بسزایی دارد.

دکوراسیون اتاق کودک

کمد دیواری اتاق کودک

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی گردویی

کمد دیواری گردویی

کمد دیواری ریلی

کمد نوجوان

کمد دیواری اتاق نوجوان

فهرست