1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها

کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری ها بخش مهمی از اتاق‌های خانه ها هستند. کمد دیواری اتاق خواب به شما در نظم دادن در وسایل و لباس ها کمک می‌کند و فضای مناسبی برای نگهداری از آنها فراهم می‌کند.

در این مطلب می‌خواهیم در مورد انواع مختلف کمد دیواریِ اتاق صحبت کنیم. شما در این مطلب می‌توانید ببینید که کدام مدل کمد دیواری، برای کدام اتاق ها مناسب تر است و بر این اساس به انتخاب کمد برای اتاق خودتان بپردازید.

پس منتظر یک راهنمای جامع در مورد انتخاب مدل کمد و انواع مختلف کمد برای اتاق باشید. انواع مدل های کمد دیواری کمد های دیواری جدید برای کاربرد های مختلفی ساخته می‌شود.

این کاربرد ها میتواند بسیار گسترده باشد ولی مواردی که در خانه ها بیشترین کاربرد را دارد سه دسته‌ی کلی است: کمد رختخوابی، کمد لباس، کمد closet.

کمد دیواری رختخوابی: این کمدها که در خانه های ایرانی کاربرد بسیار زیادی دارند، مخصوص قرار گرفتن رختخواب هستند. کمد دیواری اتاق خواب ، به صورت عمده دارای درب های لولایی هستند تا بتوانند به طور کامل باز شوند. کمدهای رختخوابی کاملاً ایرانیست و فقط در خانه های ایرانی استفاده می‌شود.

کمد لباس: کمدهای لباس بسیار متنوع هستند و میتوانند شامل یک آویز لباس ساده باشند یا اینکه دارای طبقات و کشو ها و قسمت های مختلف نظیر محل آویز لباس ها و محل قرار گیری کفش ها و … باشند. در کمد های لباس برای محل آویز لباس ها، باید ارتفاع بلندتری درنظر گرفت تا لباس های آویزِ بلند مثل مانتو و بارانی و لباس های مجلسی خانم ها، به راحتی در آن جای بگیرند.

مدل و عکس کمد دیواری

مدل کمد دیواری

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری درب بازشو

کمد دیواری هایگلاس

کمد دیواری ریلی هایگلاس

کمد دیواری سفید

کمد دیواری سفید

کمد دیواری دکور شیشه ای

کمد دیواری دکور شیشه ای

فهرست