نمونه کار کابینت هایگلاس

این نوع MDF (هایگلاس) دارای روکش براق و مات در رنگ و طرح های مختلف می باشد که می توان به روکش آکرولیک، پلی گلاس و پلی لاک اشاره نمود. ورقهای ام دی اف های گلاس به صورت ایرانی و خارجی در بازار موجود می باشد که به علت گران بودن ورقهای اروپایی همانند (نیمن آلمان) تمایل مشتریان بیشتر به سمت ورقهای هایگلاس ترک و ایرانی می باشد.

کابینت براق به دلیل انعکاس نور جلوه خاصی به دکور آشپزخانه می دهد و طرفداران زیادی دارد. در طی سالها روکشهای براق فراوانی در کارخانجات مختلف تولید و وارد بازار ایران شد اما در این میان روکش های گلاس به دلیل کیفیت، استحکام و قیمت مناسب جایگاه ویژه ای پیدا کرد و ماندگار شد.

کابینت هایگلاس ترک بهتر است یا ایرانی؟ در گذشته بی چون و چرا می گفتیم های گلاس ترک ولی با گذشت زمان کارخانجات ایرانی ورقها و  روکش های با کیفیت ترک را وارد و در ایران عمل روکش کردن را انجام دادند و ورقهای با کیفیتی تولید شد. البته تعدادی از کارخانجات از ورق یا روکش بی کیفیت ایرانی یا ترک استفاده می کنند. پس بهتر است سفارش کار خود را به کابینت سازان معتبر و قدیمی بسپارید.

طرح های شیک و زیبای کابینت هایگلاس

تنوع رنگ و طرح در کابینت های گلاس بسیار زیاد است و می توان با ترکیب آنها نمایی جادویی به آشپزخانه و دکوراسیون داخلی منزل بخشید و فضای کوچک را بزرگتر جلوه داد. همچنین به دلیل زیبایی و کیفیت نوع براق هایگلاس از این متریال در ساخت دکور، درب های کمد دیواری، میز تلویزیون و … نیز استفاده می شود.

طراحان نوین کابین با تکیه بر تجربه چندین و چند ساله خود می توانند بهترین رنگ و طرح را برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه شما ارائه دهند و در خصوص استفاده بهینه از فضا به شما مشاوره رایگان ارائه نمایند.
در زیر تصاویر نمونه کارهای کابینت هایگلاس با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گذاشته شده است .

کابینت هایگلاس دورنگ ترک

نمونه کارهای کابینت هایگلاس

نمونه کارهای کابینت هایگلاس که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

کابینت های گلاس شاین دار
کابینت هایگلاس شاین دار
کابینت باکس دار
کابینت باکس دار
کابینت سفید پله ای
کابینت زیر پله مدل مدرن های گلاس
کابینت جزیره متحرک
کابینت با جزیره متحرک
کابینت های گلاس ترک
کابینت های گلاس ترک
کابینت های گلاس کاپوچینو
کابینت هایگلاس کاپوچینو رنگ
کابینت های گلاس طلایی
کابینت هایگلاس طلایی
کابینت هایگلاس نوک مدادی
کابینت های گلاس نوک مدادی مات
کابینت های گلاس بتنی
کابینت طرح بتن
کابینت های گلاس طلایی سفید
کابینت های گلاس سفید طلایی
کابینت های گلاس سبز
کابینت هایگلاس سبز
کابینت های گلاس سفید طوسی
کابینت های گلاس سفید طوسی

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های هایگلاس به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.

فهرست