کابینت پولیشی

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کار کابینت پولیشی

کابینت نئوکلاسیک یکی از شیک ترین انتخاب ها، برای کابینت آشپزخانه شما می باشد. می توان کابینت های طرح انزو که به آن کابینت پولیشی نیز می گویند را در زیر مجموعه کابینت نئو کلاسیک قرار داد. زیرا می تواند سبک جدیدی از فضای کلاسیک را برای آشپزخانه ی شما به ارمغان بیاورد. و این روزها طرفداران زیادی نیز پیدا کرده است. اگر بخواهیم سبک طراحی نئوکلاسیک را در یک جمله تعریف کنیم می‌توان عنوان کرد: نئوکلاسیک، پوسته‌ای کلاسیک بر روی امکانات مدرن است.

تولید و ساخت کابینت پولیشی بسیار تخصصی و زمان بر می باشد و در مقابل هزینه ی ساخت آن نیز نسبت به کابینت های دیگر بالاتر است. کابینت پولیشی (انزو) علاوه بر این که زیبایی خانه ی شما رو دو چندان می کند به دلیل مراحلی که در تولید طی می کند؛ به شدت مقاوم است و میتواند سال های زیادی در دیزاین و دکوراسیون خانه شما جای بگیرد. ( برای اطلاعات بیشتر می توانید مقاله ی کابینت های پولیشی را مطالعه کنید.) پس این کابینت می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد؛ زیرا در برابر رطوبت و ضربه های احتمالی و…. نیز مقاوم است.

نمونه کار کابینت پولیشی

طرح های شیک و زیبای کابینت نئوکلاسیک

معمولا در طراحی کابینت (نئوکلاسیک / پولیشی/انزو) از رنگ سفید بعنوان رنگ مادر استفاده می کنند تا گذشته از به رخ کشیدن زیبایی این نوع دکوراسیون، فضای آشپزخان را نیز بزرگتر جلوه دهند. همینطور این موضوع باعث می شود که بتوانید به راحتی آشپزخانه ی خود را با سایر وسایل هماهنگ کنید. شما می توانید رنگ صفحات کابینت را از رنگ های تیره انتخاب کنید تا این تضاد رنگ زیبایی کار را دو چندان کند.
کابینت طرح انزو نیز از ورقه های ام دی اف با روکش سفید ساخته می شود؛ اما درب ها ی آن و نحوه ی رنگ آن با مدل های دیگر متفاوت است. در مراحل تولید دربها چندین بار به وسیله ی دستگاه های تمام اتوماتیک رنگ پاشی می شوند. و بعد توسط استاد کاران ماهر، سنباده روی آن زده می شود و با تکرار این روند درب کابینت در نگاه اول مانند یک سطح با لایه ی شیشه ای به نظر می رسد. اما اینطور نیست و به دلیل روند تولید این خطای دید در چشم مخاطب ایجاد شده است.

کابینت های پولیشی (طرح انزو) جز آن دسته  از کابینت هایی می باشد که معایب آن نسبت به مزایایش کمتر است. زیرا همانطور که در بالا اشاره کردیم نوع، رنگ و جنس انتخاب شده ی ورقه ها ی ام دی اف آن  علاوه بر مقاوم کردن این کابینت، در نهایت یک کابینت شیک و زیبا را می توانید در آشپزخانه تان داشته باشید. از انجایی که این کابینت را می توان در دسته ی کابیت های نیو کلاسیک قرار داد میتوان از ستون ها و سرستون های زیبا نیز در طراحی آشپزخانه یتان استفاده کنید.

در زیر تصاویر نمونه کارهای کابینت پولیشی با طراحی زیبا و شیک نوین کابین به نمایش گذاشته شده است .

نمونه کار کابینت پولیشی

نمونه کارهای کابینت پولیشی که در زیر عکسها و فیلمهای آنها را مشاهده می کنید تماماٌ جدید و مُد روز هستند و توسط تیم قدرتمند نوین کابین طراحی و ساخته شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن تصاویر و ویدئوهای مربوط به هر نمونه کار، روی عکس پروژه کلیک نمایید.

نمونه کار کابینت آشپزخانه نئوکلاسیک نوین کابین

نمونه کابینت نئوکلاسیک دورنگ

کابینت انزو سفید

کابینت انزو سفید

کابینت آشپزخانه پولیشی

نمونه کابینت آشپزخانه انزو

کابینت پولیشی ولنجک

کابینت پولیشی ولنجک

کار پولیشی سفید

نمونه کابینت پولیشی سفید

نمونه کابینت انزو

نمونه کابینت انزو

کابینت پولیشی سفید

کابینت پولیشی سفید

نمونه کار کابینت پولیشی

نمونه کابینت پولیشی

کابینت آشپزخانه همواره نقش بسیار مهمی در دکوراسیون داخلی منزل شما ایفا می کند، ما سعی کردیم تا با ارائه نمونه طرح های کابینت پولیشی به شما در انتخاب دکور مناسب آشپزخانه کمک کنیم، اگر هنوز در انتخاب مدل و طرح تردید دارید از طریق لینک زیر جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان نوین کابین اقدام نمایید.

فهرست