عکس کابینت دو رنگ شیک

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. عکس کابینت دو رنگ شیک

عکس کابینت دو رنگ شیک

کابینت دو رنگ شیک
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف MDF
 • جنس دربها : هایگلاس و فرامید روکش برجسته
 • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال پنج سانتی شرکتی
 • لولا و جک : آرام بند
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی
 • گاز : پنج شعله رو میزیی

توضیحات: عکس کابینت دو رنگ شیک طراحی این آشپزخانه ی زیبا از دو رنگ متفاوت و دو سبک از خانواده ی کابینت های مدرن است. قسمت های سفید رنگ از دسته ی کابینت های هایگلاس و درب های قهوه ای رنگ فوق برجسته می باشد. که در نهایت در کنار هم ترکیب زیبایی را ایجاد کرده است. محیط آشپزخانه توسط نور طبیعی که از پنجره می اید و هالوژن های به کار گرفته شده. نور آشپزخانه را تامین می کند.

علاوه بر این تضاد رنگی هم سطح نبودن کابینت های دیواری از هم کار را از یکنواختی خارج کرده است. این کار فاقد زیر چراغ است. اما تاج و پاخور در پایین کابینت دارد. باکس دو رنگ برای قرار دادن. وسایل تزئینی و طراحی روی قسمت کانتر زیبایی کار را از قسمت سالن پذیرایی دو چندان می کند. دستگیره ها از جنس استیل است. سه کشوی بزرگ درکنار فضای یخچال میباشد. سینک تک لگنه ی تو کار می باشد. گاز پنج شعله نیز توکار است که همراه هود مخفی تعبیه شده است

عکس کابینت دو رنگ شیک در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند. کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد.

کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای های گلاس فوق برجسته

برچسبهای مرتبط
طراحی کابینت دو رنگ, عکس کابینت دو رنگ شیک, کابینت دو رنگ شیک, کابینت دو رنگ مدرن
نظرات شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست