کابینت ممبران قهوه ای تیره

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت ممبران قهوه ای تیره

کابینت ممبران قهوه ای تیره

کابینت ممبران قهوه ای تیره
 • جنس بدنه : ام دی اف سفید برفی
 • جنس دربها : ممبران قهوه ای
 • جنس صفحه روی کابینت : کورین
 • لولا و جک : آرام بند
 • گاز : سه شعله شیشه ای
 • هود : مخفی زیر کابینتی

توضیحات : کابینت ممبران قهوه ای تیره که در تصویر نمونه کار مشاهده می فرمایید دارای درب های ابزار خورده و حکاکی شده، ستون، سر ستون، تاج و گل و سوپر مارکت و گاز سه شعله و فر تو کار طراحی شده است. هود مخفی زیر کابینتی منبت کاری شده طراحی شده که اطراف آن را ستون های برجسته و منبت کاری شده قرار گرفته است. گل ها و ستون ها در سبک کلاسیک تنوع زیادی دارد. همچنین استفاده از دستگیره های سرامیکی باعث شکیل تر نشان دادن این طرح شده است.

سه مورد از مهم ترین مزایای کابینت ممبران:
۱.قیمت فوق العاده ارزان آن. ۲.شبیه بودن آن به کابینت تمام چوب. ۳.تنوع رنگ و طرح کابینت ممبران.

کابینت ممبران قهوه ای تیره در کنار (کابینت چوب و کابینت روکش چوب) دسته بندی کابینت های کلاسیک را تشکیل می دهند. در واقع کابینت های ممبران تفاوت‌های بسیاری با هم خانواده‌های خود (زیرمجموعه‌های کابینت کلاسیک) دارد و دراصل روند تولید کاملا متفاوتی دارند. کابینت‌های ممبران دارای مغز ام دی اف هستند. در مرحله اول به وسیله دستگاه سی‌ان‌سی حکاکی می شوند و روی درب‌ها نقوش زیبا و کلاسیک ایجاد می شود. در مرحله بعدی روکش ممبران توسط دستگاه پرس وکیوم روی درب‌های سایز و حکاکی شده پرس می شود.

این کابینت ها شامل تاج و زیر چراغ و پاخور هستند که در کنار ستون سرستون‌های نقش برجسته از جنس رزین و چوب زیبایی دو چندانی به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشند. کابینت های ممبران از نظر تنوع رنگ و محصول بسیار متنوع و گسترده هستند. و این امکان را دارند تا هر خانم سخت پسندی را شیفته خود کنند.

سایر نمونه کارهای ممبران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست