کابینت ممبران گردویی روشن

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت ممبران گردویی روشن

کابینت ممبران گردویی روشن

کابینت ممبران گردویی روشن
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف سفید برفی
 • جنس درب : ممبران گردویی روشن
 • جنس صفحه روی کابینت : کورین
 • لولا و جک : آرام بند
 • گاز : پنج شعله شیشه ای
 • هود : مخفی زیر کابینتی

توضیحات : نمونه کار کابینت ممبران گردویی روشن دارای تاج و پاخور و ستون سر ستون و درب های ابزارخورده و ویترین شیشه ای کلاسیک و گاز پنج شعله و هود مخفی می باشد. کابینت های ممبران در دو سبک مدرن و کلاسیک قابل طراحی و اجرا می باشد. این کابینت زیبا از ستون و سرستون هایی از جنس رزین بهره می برد. در قسمت کاورهود از گل منبت‌کاری شده و از جنس چوب استفاده شده که به زیبایی این دکور شیک می افزاید. در این عکس شما نظاره گر دکوری های شیشه ای که با دستگیره های سرامیکی تزئین شده اند می باشید. کابینت های ممبران دارای رنگ های مختلف و همچنین ستون، سر ستون های گوناگون می باشد.

کابینت ممبران گردویی روشن در کنار (کابینت چوب و کابینت روکش چوب) دسته بندی کابینت های کلاسیک را تشکیل می دهند. در واقع کابینت های ممبران تفاوت‌های بسیاری با هم خانواده‌های خود (زیرمجموعه‌های کابینت کلاسیک) دارد و دراصل روند تولید کاملا متفاوتی دارند. کابینت‌های ممبران دارای مغز ام دی اف هستند. در مرحله اول به وسیله دستگاه سی‌ان‌سی حکاکی می شوند و روی درب‌ها نقوش زیبا و کلاسیک ایجاد می شود. در مرحله بعدی روکش ممبران توسط دستگاه پرس وکیوم روی درب‌های سایز و حکاکی شده پرس می شود.

کابینت ممبران گردویی روشن شامل تاج و زیر چراغ و پاخور هستند که در کنار ستون سرستون‌های نقش برجسته از جنس رزین و چوب زیبایی دو چندانی به دکوراسیون آشپزخانه شما می بخشند. کابینت های ممبران از نظر تنوع رنگ و محصول بسیار متنوع و گسترده هستند. و این امکان را دارند تا هر خانم سخت پسندی را شیفته خود کنند.

سایر نمونه کارهای ممبران

برچسبهای مرتبط
کابینت آشپزخانه, کابینت کلاسیک, کابینت ممبران, کابینت ممبران گردویی, کابینت ممبران گردویی روشن
نظرات شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست