کابینت فوق برجسته های گلاس

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت فوق برجسته های گلاس

کابینت فوق برجسته های گلاس

نمونه کار کابینت های گلاس
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف mdf
 • جنس دربها : های گلاس ترک AGT و فرامید روکش برجسته
 • جنس صفحه روی جزیره : اچ پی ال پنج سانتی ضد خش طرح کورین
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : اوریب شیشه ای

توضیحات :  کابینت فوق برجسته های گلاس ترکیبی با نمایی چشم گیر و فوق العاده در واقع این دو رنگ پر طرفدارترین نوع کابینت های دو رنگ در سال ۲۰۱۸ بوده است. در این کابینت زیبا از ویترین و باکس دکوری استفاده شده و جزیره ای صد سانتی در وسط محیط آشپزخانه نصب است که قابلیت جا به جایی دارد. جنس صفحه این کابینت اچ پی ال شرکتی پنج سانتی می باشد و در این کار از دستگیره های استیل طلایی رنگ استفاده شده است.

در کابینت های ترکیبی و دو رنگ معمولا از یک رنگ روشن براق استفاده می شود و معمولا رنگ کابینت های دیواری را روشن انتخاب میکنند. که البته قابل ذکر است این سبک کابینت بیش از صد طیف رنگی دارد که با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شود. یکی از پر طرفدار ترین کابینت های دو رنگ و ترکیبی کابینت هایگلاس و فرامید می باشد.

کابینت فوق برجسته های گلاس طرح چوب در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای کابینت های گلاس

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

 • سلام، مهمان
  فهرست