کابینت هایگلاس فرامید سفید قهوه‌ای

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت هایگلاس فرامید سفید قهوه‌ای

کابینت هایگلاس فرامید سفید قهوه‌ای

کابینت هایگلاس و فرامید سفید قهوه‌ای
 • جنس بدنه : ام دی اف سفید صابونی
 • جنس درب : ترکیب های گلاس و فرامید
 • جنس صفحه روی جزیره : اچ پی ال ۵ سانت
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی زیر کابینتی

توضیحات : نمونه کار کابینت هایگلاس و فرامید سفید قهوه‌ای ترکیب شده از دو رنگ پر طرفدار سفید و کد ۸۰۴ فرامید می باشد. در قسمت کابینت های دیواری این آشپزخانه شکست عمق طراحی و اجرا شده، همچنین جنس صفحه این کابینت اچ پی ال پنج سانتی شرکتی است در این کابینت از دستگیره های استیل استفاده شده. هود این کابینت به صورت مخفی اجرا شده. نور پردازی در قسمت آرک آشپزخانه به جذابیت این آشپزخانه مدرن می افزاید.

کابینت هایگلاس فرامید سفید قهوه‌ای در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند. کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد.

کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای هایگلاس فوق برجسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست