کابینت هایگلاس فوق برجسته قهوه ای

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت هایگلاس فوق برجسته قهوه ای

کابینت هایگلاس فوق برجسته قهوه ای

مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف MDF
 • جنس درب : هایگلاس و ورق فوق برجسته
 • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال
 • لولا و جک : آرام بند
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی
 • گاز : پنج شعله استیل

توضیحات : کابینت هایگلاس فوق برجسته قهوه ای ترکیب دو رنگ پر طرفدار، مدرن و امروزی می باشد. کابینت های دو رنگ شیک ترکیبی هایگلاس براق با نور طبیعی که از پنجره وارد آشپزخانه می شود. درخشش و زیبایی آن را چند برابر می کند. در این آشپزخانه از ورقه های فوق برجسته با رنگ قهوه ای که تضاد زیبایی را ایجاد می کند. استفاده کرده ایم.

سینک دو لگن استیل توکار به همراه دسته های استیل نمای زیبایی دارد. کابینت های دیواری های گلاس، با عمق پنجاه و هفت و فوق برجسته. با عمق سی و دو سانتی متر که این موضوع باعث شده است. کار از یکنواختی خارج شود. گاز تعبیه شده ی تو کار و پنج شعله همراه با هود مخفی است. کابینت جزیره با صفحه اچ پی ال به عنوان میز صبحانه خوری قابل استفاده است.

چهار کشو در پایین برای قرار داد وسایل مورد استفاده ی سرو غذا قرار دارد. ضمن اینکه باعث زیبایی محیط هم شده است.برای دیده نشدن پایه های کابینت از پاخور هایی با روکش فوق برجسته استفاده شده است.

کابینت هایگلاس فوق برجسته قهوه ای در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای های گلاس فوق برجسته

4 دیدگاه

 • سلام، مهمان
فهرست