کابینت آشپزخانه دو رنگ

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت آشپزخانه دو رنگ

کابینت آشپزخانه دو رنگ

 • جنس بدنه : ام دی اف MDF
 • جنس درب : هایگلاس ترک و فوق برجسته فرامید
 • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال پنج سانتی شرکتی
 • لولا و جک : آرام بند
 • سینک : دو لکن استیل
 • هود : مخفی
 • گاز : پنج شعله استیل

توضیحات : کابینت آشپزخانه دو رنگ امروزه طرفداران بسیاری دارد. در این آشپزخانه زیبا از دو رنگ هایگلاس سفید و رنگ گردویی فوق برجسته استفاده شده. هود این دکور زیبا به صورت مخفی طراحی و اجرا شده. در قسمت کابینت های زمینی این دکوراسیون شکست صفحه رو مشاهده می کنید که نمای شکیل و در عین حال مدرن به این دکوراسیون بخشیده. در این آشپزخانه از سوپر یخچالی استفاده شده. در این آشپزخانه از دستگیره های تک پیچ استیل استفاده شده. نور پردازی مناسب در سقف این آشپزخانه باعث زیبایی و جذابیت دو چندان این دکوراسیون مدرن شده. همچنین انتخاب رنگ مناسب برای کاشی بین کابینتی اهمیت بسیاری دارد.

کابینت آشپزخانه دو رنگ در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر پراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک قیمت پایین تری دارند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای هایگلاس فرامید

عکس کابینت فوق برجسته

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست