کابینت ام دی اف برجسته

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت ام دی اف برجسته

کابینت ام دی اف برجسته

کابینت ام دی اف برجسته
 • جنس بدنه : ام دی اف MDF
 • جنس درب : هایگلاس و فرامید روکش برجسته
 • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال پنج سانتی شرکتی
 • لولا و جک : آرام بند
 • سینک : دولگنه
 • هود : شومینه ای
 • گاز : پنج شعله توکار

توضیحات : کابینت ام دی اف برجسته از سبک کابینت های مدرن می باشد. در این آشپزخانه با استفاده از باکس های طراحی شده بر روی ستون ورودی و همینطور کانتر باعث شده است. که کار را شیک تر و زیباتر نشان دهد. آشپزخانه دارای گاز پنج شعله ی رومیزی و توکار می باشد. که می توان از فضای زیر گاز بهره ی بیشتری برد.

و همینطور کار را زیباتر نیز نشان می دهد. هود انتخاب شده برای آن نیز شومینه ای است. در کنار گاز سینک دو لگنه قرار گرفته شده است. صفحه ی کار شده نیز از جنس اچ پی ال سفید می باشد.  کنار فضای یخچال یک کمد فر زیبا طراحی شده است. این کار دارای تاج و زیر چراغ می باشد.

دستگیره ها از جنس استیل است. و همینطور از پاخورهایی برای پوشاندن پایه های کابینت استفاده شده است. و در نهایت نور پردازی توسط  هالوژن های استفاده شده در سقف فضا را زیباتر کرده است.

کابینت ام دی اف برجسته در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد.  کابینت فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای های گلاس فوق برجسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست