کابینت دورنگ هایگلاس فرامید

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت دورنگ هایگلاس فرامید

کابینت دورنگ هایگلاس فرامید

کابینت هایگلاس فرامید
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی اف
 • جنس درب : هایگلاس و فرامید
 • جنس صفحه روی کابینت : صفحه ضد آب شرکتی پنج سانتی
 • لولا و جک : آرام بند
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی

توضیحات: کابینت دورنگ هایگلاس فرامید از پر طرفدار ترین کابینت های سبک مدرن است. این کابینت شیک ترکیب شده از دو رنگ هایگلاس سفید به همراه فرامید فوق برجسته می باشد. این دکور شیک شامل کمد فر و ماکروفر است. همچنین کابینت های دیواری در دو عمق تولید شده که به زیبایی دکوراسیون منزل شما می افزاید. دستگیره های این کابینت به صورت مخفی طراحی و اجرا شده. جنس صفحه این کابینت اچ پی ال پنج سانتی شرکتی می باشد. کابینت های ترکیب شده از دو رنگ هر چه تضاد بیشتری داشته باشند جذابیت بیشتری هم ایجاد می کنند.

کابینت دورنگ هایگلاس فرامید در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر پراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک قیمت پایین تری دارند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای هایگلاس فوق برجسته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست