کابینت روکش چوب سفید طلایی

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت روکش چوب سفید طلایی

کابینت روکش چوب سفید طلایی

کابینت کلاسیک سفید طلایی
مشخصات فنی

مشخصات فنی

 • جنس بدنه : ام دی سفید
 • جنس درب : روکش چوب سفید پتینه طلایی
 • جنس صفحه روی کابینت : کورین
 • لولا و جک : آرام بند
 • گاز : مبله پنج شعله
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : مخفی زیر کابینتی

توضیحات : عکس کابینت روکش چوب سفید طلایی شامل کمد فر، ماکروفر و ستون، سر ستون های آب طلا کاری شده را مشاهده می فرمایید. این دکوراسیون زیبا و چشم گیر دارای درب های حکاکی شده و ابزار خورده است. این درب ها شامل نقوش برجسته و فرو رفته هستند که در کنار ستون ها و گل های منبت کاری شده رنگ آمیزی می شوند. تا جذابیت و چشم گیری دو چندانی داشته باشند. جنس صفحه این دکور شیک سنگ مصنوعی کورین است. در قسمت جزیره این کابینت محلی جهت جا بطری به صورت اوریب طراحی و اجرا شده که نمای فوق العاده را از سمت سالن نشان می دهد.

در این آشپزخانه از گاز مبله استفاده شده هر چند که بهتر است در آشپزخانه های امروزی از گاز های رومیزی استفاده شود. روش تولید کابینت روکش چوب به این شکل است که ابتدا ام دی اف خام در اختیار داریم. بعد باید بک لایه یک میلیمتری روکش طرح (گره) دار چوب با چسب و پرس روی ام دی اف خام چسبانده می شود. بعد از این مرحله برش درب ها انجام می شود و در بعد از آن به کمک دستگاه سی ان سی ابزار خورده می شود. و روی آنها طرح ها و نقوش برجسته و فرو رفته ایجاد می شود. در مرحله بعد نوار پی وی سی لبه کار توسط دستگاه های تمام اتوماتیک به درب ها اضافه می شود. و در مرحله آخر رنگ مورد نظر روی درب ها زده می شوند.

کابینت روکش چوب در دسته بندی کابینت های کلاسیک قرار دارند و همواره در کنار ستون هایی از جنس چوب و رزین های منبت و معرق کاری شده دیده می شوند. در واقع کابیت روکش چوب دارای مغز ام دی اف و لایه ای از روکش چوب طبیعی در دو طرف آن می باشد که بعد از مرحله برش کاری و سایز شدن درب ها، توسط دستگاه سی ان سی حکاکی (ابزار خورده) می شود و بعد از اجرا شدن نقوش فرو رفته و برجسته بر روی درب ها به قسمت جذاب رنگ کابینت می رسیم در کابینت های روکش چوب تنوع رنگ بسیار زیاد است و با استفاده از پلی یورتان در رنگ این کابینت ها، شاهد چشم نوازی و درخشندگی دو چندان دکوراسیون آشپزخانه خواهید بود.

سایر نمونه کارهای روکش چوب

یک دیدگاه

 • سلام، مهمان
فهرست