کابینت هایگلاس مدرن دو رنگ

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت هایگلاس مدرن دو رنگ

کابینت هایگلاس مدرن دو رنگ

کابینت مدرن دو رنگ
 • جنس بدنه : ام دی اف سفید برفی
 • جنس درب : های گلاس براق
 • جنس صفحه روی کابینت و کانتر : اچ پی ال پنج سانتی
 • لولا و جک : آرام بند
 • گاز : پنج شعله استیل
 • سینک : دو لگن استیل
 • هود : اوریب شیشه ای

توضیحات : کابینت هایگلاس مدرن دو رنگ ترکیب دو رنگ سفید و گردویی براق شامل دکور ویترین شیشه ای می باشد. این کابینت زیبا دارای کانتر با طراحی جذاب و منحصر به فرد است. در این کابینت از سوپر ادویه نیز استفاده شده که بسیار اکسسوری کار آمدی می باشد. در این دکوراسیون زیبا کابینت های دیواری در دو ار تفاع طراحی و اجرا شده. جنس صفحه این کابینت شیک اچ پی ال شرکتی است و در این کار از دستگیره های استیل استفاده شده. کابینت هایگلاس سفید به انعکاس هرچه بیشتر نور آشپزخانه شما کمک می کند.

کابینت هایگلاس مدرن دو رنگ در دسته بندی کابینت های مدرن قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود و امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند.

کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه تر هستند. جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای های گلاس فوق برجسته

کابینت دو رنگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست