کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته

  1. خانه
  2. chevron_left
  3. نمونه کارها
  4. chevron_left
  5. کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته

کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته

کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته
  • جنس بدنه : ام دی اف MDF
  • جنس دربها : ورق فوق برجسته
  • جنس صفحه روی کابینت : اچ پی ال شرکتی
  • لولا و جک : آرام بند

توضیحات : کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته ترکیبی از هایگلاس سفید براق و فوق برجسته ی قهوه ای را در این آشپزخانه می بینید. این آشپزخانه دارای یک جزیره ی زیبا با دو ارتفاع متفاوت می باشد. که می توان از آن به عنوان میز صبحانه خوری نیز استفاده کرد.

دیزاین این آشپزخانه، استفاده از کابینت کمدی در دو طرف می باشد. و تمامی درب های آن به صورت تاچ و ضربه ای باز می شوند. کابینت‌های دیواری نیز دارای شکست می باشد و دارای عمق سی و پنجاه سانتی‌متری است. که به صورت جکی باز می‌شوند.

سینک ظرف شویی تو کار و تک لگنه می باشد. که در کنار آن ماشین ظرف شویی نیز تعبیه شده است. در سمت دیگر آشپزخانه نیز کمد ماکروفر نیز قرار می گیرد. نکته ای که در این آشپزخانه مدنظر می باشد. طراحی و نور پردازی سقف به همراه هالوژن است که در عکس به طور کامل مشاهده می‌کنید.

این کابینت فاقد تاج و زیر چراغ می باشد اما دارای پاخور است. که باعث می شود پایه‌های کابینت پوشانده شود. این آشپزخانه دارای مطبخ است که برای پخت غذا از آنجا استفاده می شود.

کابینت مدرن دو رنگ روکش برجسته در دسته بندی کابینت‌های مدرن هایگلاس فوق برجسته قرار دارد. کابینت های فوق برجسته به کابینت هایی گفته می شود که جنس روکش آنها دارای برجستگی باشد. کابینت‌های فوق برجسته این قابلیت را دارند تا به صورت ترکیبی و دو رنگ اجرا شوند. در این کابینت ها از ستون و سرستون استفاده نمی شود.

امروزه جهت جذابیت و زیبایی بیشتر بدون تاج و زیر چراغ طراحی و ساخته می شوند. کابینت های فوق برجسته دارای تنوع رنگ و طرح های بسیاری می باشد. کابینت های فوق برجسته در کنار کابینت هایگلاس سفید می تواند یک انتخاب بی نظیر یرای منزل شما باشد. این کابینت ها از نظر قیمت از کابینت های کلاسیک مقرون به صرفه‌تر هستند.

جنس صفحه این کابینت ها معمولا صفحه های اچ پی ال شرکتی سه یا پنج سانتی هستند گرچه که سنگ مصنوعی کورین نما و جذابیت دو چندانی به این سبک کابینت می بخشد.

سایر نمونه کارهای هایگلاس فوق برجسته

عکس دکوراسیون آشپزخانه

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست