کابینت روکش چوب کرم طلایی

 1. خانه
 2. chevron_left
 3. نمونه کارها
 4. chevron_left
 5. کابینت روکش چوب کرم طلایی

کابینت روکش چوب کرم طلایی

عکس کابینت روکش چوب
 • جنس بدنه : ام دی اف صابونی
 • جنس درب : روکش چوب
 • جنس صفحه روی جزیره : کورین
 • گاز: پنج شعله استیل
 • سینک: دو لگن استیل
 • هود: مخفی

توضیحات :کابینت روکش چوب کرم طلایی ، دارای ستون و سر ستون های منبت و معرق کاری شده می باشد. کمد فر و ماکروفر، جزیره، سوپر ادویه، نما و پوشش ستون از جنس روکش چوبی تعبیه شده است. درب های این کابینت با کمک دستگاه سی ان سی حکاکی شده تا در کنار ستون های زیبا خودنمایی کند. جنس صفحه این کابینت سنگ مصنوعی کورین است که قابلیت ابزار خوردن دارد و دارای سمپل رنگ متنوع می باشد.

این دکوراسیون شیک و مجلل توسط نوین کابین واقع در (نیاوران) نصب می باشد. روکش های طبیعی ورقه های نازک چوبی هستند. که برای پوشش انواع مختلف صفحات فشرده چوبی از قبیل تخته خرده چوب، فیبر و غیر آنها به کار می روند. در حقیقت هدف از روکش کردن این صفحات این است که ظاهر آنها به چنین پوششی در آیند. این روکش ها تنوع بسیار دارند و از نظر شکل ظاهری، کیفیت و دوام و قیمت کاملا متفاوت هستند.‌

کابینت روکش چوب کرم طلایی در دسته بندی کابینت های کلاسیک قرار دارند و همواره در کنار ستون هایی از جنس چوب و رزین های منبت و معرق کاری شده دیده می شوند. در واقع کابیت روکش چوب دارای مغز ام دی اف و لایه ای از روکش چوب طبیعی در دو طرف آن می باشد. که بعد از مرحله برش کاری و سایز شدن درب ها، توسط دستگاه سی ان سی حکاکی (ابزار خورده) می شود. و بعد از اجرا شدن نقوش فرو رفته و برجسته بر روی درب ها به قسمت جذاب رنگ کابینت می رسیم. در کابینت های روکش چوب تنوع رنگ بسیار زیاد است و با استفاده از پلی یورتان در رنگ این کابینت ها، شاهد چشم نوازی و درخشندگی دو چندان دکوراسیون آشپزخانه خواهید بود.

سایر نمونه کارهای روکش چوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست