قیمت کابینت نئوکلاسیک

قیمت کابینت نئوکلاسیک – قیمت غیرقابل تصور ۱۴۰۱

156 بازدید

قیمت کابینت نئوکلاسیک مانند سایر انواع کابینت آشپزخانه تحت تاثیر فاکتورهای متعددی بوده و با توجه به دیواری یا زمینی بودن آنها و همچنین متریال به کار رفته در بدنه و روکش درب ها نرخ ها متفاوت خواهد بود. این گروه از کابینت ها در واقع تلفیقی از کابینت کلاسیک و مدرن بوده و اصالت و سادگی را در کنار هم حفظ نموده است. نوین کابین؛ تولید کننده انواع کابینت مدرن، کلاسیک در ادامه قیمت کابینت نئوکلاسیک را بررسی نموده و عوامل موثر در نرخ گذاری را شرح خواهد داد.

قیمت کابینت نئوکلاسیک با بدنه چوب

در حالت کلی در صنعت تولید کابینت های آشپزخانه به چند مساله مهم توجه ویژه ای میشود که از مهم ترین آنها متریال به کار رفته برای مغز کار یا بدنه می باشد. بر همین اساس می توان کابینت های نئوکلاسیک را در دو گروه کابینت چوبی و ام دی اف تقسیم بندی نمود که تفاوت بسیار زیادی با هم دارند. با توجه به قیمت گران چوب نسبت به ورق های ام دی اف در یک مقایسه کلی و بدون در نظر گرفتن طرح کابینت می تون گفت، قیمت کابینت نئوکلاسیک چوبی گران تر از ام دی اف می باشد.

قیمت کابینت نئوکلاسیک چوبی

البته اشاره به این نکته نیز لازم است که جنس چوب های به کار رفته در این کابینت ها نیز متفاوت بوده و بر همین اساس نیز قیمت نهایی افزایش یا کاهش پیدا خواهد کرد. چوب های به کار رفته برای مغز یا بدنه این نوع کابینت می تواند گردو، راش و بلوط باشد که در این میان چوب گردو گران تر از سایر گزینه ها می باشد.

قبل از مطالعه ادامه مطلب با کابینت نئوکلاسیک و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید.

قیمت کابینت نئوکلاسیک ام دی اف

با توجه به قیمت بسیار گران چوب و عدم توانایی خرید این مدل از کابینت ها برای تمام اقشار جامعه، نمونه های بسیار با کیفیتی از کابینت های نئوکلاسیک از ورق های ضخیم ام دی اف تولید میشوند. ام دی اف های به کار رفته ارزان تر از چوب می باشند و کیفیت آنها در سطح مطلوبی قرار گرفته و در حال حاضر تمام کابینت های مدرن و لوکس با این ورق ها تولید میشوند. ورق های ام دی اف مورد استفاده برای ساخت بدنه کابینت نه تنها از نظر ضخامت با هم فرق دارند، بلکه کیفیت آنها نیز متفاوت می باشد. به طوریکه نمونه های وارداتی از برندهای مختلف گران تر از نمونه های داخلی می باشد.

کابینت های تمام ام دی اف دارای تنوع بالایی از نظر رنگ بوده و با توجه به اینکه جنس و برند تولید کننده رنگ چه چیزی می باشد می تواند باعث گران یا ارزان تر شدن قیمت کابینت نئوکلاسیک شود.

قیمت کابینت نئوکلاسیک ام دی اف روکش چوب

با توجه به زیبایی و اصالتی که در کابینت های کلاسیک و چوبی وجود دارد، در دنیای امروز نیز گرایش و تمایل به این کابینت ها بسیار زیاد است. به همین دلیل ترکیبی از این کارها را می توان در کابینت نئوکلاسیک ام دی اف روکش چوب مشاهده نمود. قیمت کابینت نئوکلاسیک ام دی اف روکش چوب با توجه به جنس روکش ها و تکنولوژی به کار رفته برای چسباندن آنها بر روی درب کابینت متفاوت خواهد بود. این گروه از کابینت ها با مدل تمام ام دی اف هیچ تفاوتی نداشته و تنها برای درب از روکش چوب استفاده میشود.

قیمت کابینت نئوکلاسیک ام دی اف روکش چوب

کابینت هایی که دارای روکش چوب می باشند پس از اینکه طرح به کمک دستگاه سی ان سی ایجاد شد، با تجهیزات مخصوص و رنگ های بسیار مقاوم روکش بر روی درب نصب شده و اصطلاحا وکیوم میشود. جنس چسب به کار رفته در این مرحله نیز نه تنها می تواند قیمت را تحت تاثیر قرار دهد، بلکه بر کیفیت و میزان عمر و ماندگاری کار نیز به شدت اثرگذار است.

برای مشاهده نمونه کارهای کابینت پولیشی کلیک کنید.

قیمت کابینت نئوکلاسیک بر اساس طرح

یکی از مهم ترین و اصلی ترین گام ها در طراحی و ساخت کابینت انزو، های گلاس و غیره طراحی آن می باشد که متناسب با شرایط موجود در محیط و سلیقه و خواسته مشتری و کارفرما انجام میشود. برای اینکه مشتری قبل از اجرای کار با خروجی آن آشنا شود، لازم است به کمک نرم افزارهای طراحی در نهایت مدل سه بعدی آن تهیه گردد. توجه داشته باشید که هزینه طراحی کاملا سلیقه ای بوده و با توجه به میزان مهارت طراح و همچنین کیفیت کار متفاوت خواهد بود. این کاملا طبیعی است که هر چه طرح پیچیده تر و با کیفیت تر باشد، به همن اندازه نیز قیمت کابینت نئوکلاسیک گران تر خواهد شد و در مقابل طرح های ساده تر ارزان تر می باشند.

اصول انتخاب بهترین رنگ کابینت آشپزخانه را قبل از خرید بدانید.

علاوه بر هزینه طراحی، اجرای کارهایی که دارای طرح های پیچیده می باشند، در مرحله سی ان سی زمان بر تر خواهد بود و به همین دلیل قیمت را افزایش خواهند داد.

علاوه بر موارد فوق، فاکتورهای دیگری مانند جنس و نوع یراق آلات و همچنین تعداد کابینت ها نیز بر قیمت کار تاثیر بالایی دارند. مخصوصا اگر یراق آلات و متریال های به کار رفته در کابینت وارداتی باشند که به شدت تحت تاثیر نوسانات ارز قرار خواهند گرفت.

برای مشاهده مدل های کابینت نئو کلاسیک کلیک کنید.

قیمت هر متر کابینت نئوکلاسیک بر اساس قوانین اتحادیه

در محاسبه قیمت کابینت بدون در نظر گرفتن مدل و نوع کار، میزان تاثیر کابینت دیواری، زمینی، جزیره، درب نما و ایستاده و غیره مشخص میشود. در حالت کلی قیمت کابینت بر حسب متر طول ارائه میشود و بر همین اساس قوانین زیر برای محاسبه قیمت ارائه شده است:

 

کابینت زمینی با ابعاد استاندارد 90 سانتی متر ارتفاع بدنه و صفحه رویی و پایه، کابینت دیواری 70 سانتی متر ارتفاع و 30 سانتی متر عمق در نظر گرفته میشود. بر همین اساس 60 درصد از قیمت ارائه شده برای مجموعه کابینت های آشپزخانه به کابینت زمینی و 40 درصد برای کابینت های دیواری در نظر گرفته میشود. سایر انواع کابینت ها از جمله جزیره و غیره نیز بر اساس قانون فوق در نرخ نهایی کابینت نئوکلاسیک تاثیرگذار می باشند.

جهت مشاهده کابینت نئو کلاسیک دو رنگ کلیک کنید.

استعلام قیمت روز کابینت نئوکلاسیک

نوین کابین با بیش از 30 سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی، تولید و ساخت انواع کابینت های گلاس، کلاسیک، مدرن، ممبران و غیره با بهترین متریال، قیمت روز هر یک از انواع کابینت را ارائه می دهد. برای استعلام قیمت روز کابینت نئوکلاسیک و سایر نمونه ها کافیست با شماره ۷۷۰۰۵۴۶۷ تماس بگیرید.

راهنمای خرید کابینت آشپزخانهدکور آشپزخانه

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید

میانگین امتیاز 3.5/5 - تعداد رای 4

مطالب مرتبط

کمد دیواری مدرن

کمد دیواری مدرن

امروزه با توجه به اینکه متراژ خانه ها کمتر شده است، وجود کمد دیواری ضروری به شمار می رود. کمد دیواری باعث نظم و…